Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyöngyöknek keresnék kis...

Gyöngyöknek keresnék kis tégelyeket és tárolódobozokat. Hol kapni ilyet? (webshopok ilyesmik, eddig nem találtam jót)

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a gyöngyöket a béres ca,mg dobozaiban tartom. Nem a papir hanem a műanyagban..
2010. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Praktiker, baumax- ahol szerszámokat árul, a kis elektronikai cikkeknek, csavaroknak szánják. Vannak szépek is köztük. És minden rokon gyűjtse a 80g-os Dawton aparadicsomos üvegeket, és a műanyag Ferrero Roche-s dobozokat!
2010. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon kicsi kis ételes dobozok, 3*5 cm-es.Százforintos boltban. Meg üveg fűszertartó, fém kupakkal.
2010. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi horgászboltban vettünk kerek horognak való dobozt. Nagy áruházakban is kapni a sportrészen. Amiből sok van, azt meg 100 Ft-os boltban kapható olcsó kis műanyag fűszertartóban tároljuk, 6 db-os készlet, és kis ügyes dobozkák.
2010. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is gyógyszeres tégelyeket használok (Béres porcerő forte, Eurovit C-vitamin stb. műanyag doboz stb) illetve a fényképező géphez filmet fekete-szürke kis tégelyekben tárolják, azokban tartom a gyöngyöket.

Esetleg még kis niveás és egyéb arckrémes-kézkrémes doboz (ezek mondjuk nagyobbak)

De már én is láttam a százasban, nagyobb hobbi boltban kis dobozkákat, de még sajnáltam rá befektetni.

2010. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányom is horgászboltban vett olyan műa.fedeles dobozt,amiben kb.30 elválasztott rekesz van,a teteje szorosan rásimul,úgyhogy nem keverednek a színek.Színenként használ egy dobozt (Úgy értve,hogy a sárga árnyalatainak egyet stb.)Nagyon bevált. Eleinte ő is gyógyszeresben tartotta,semmit nem lehetett megtalálni,sok helyet foglalt és tárolni sem volt egyszerű.
2010. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A horgászbolt nagyon jó ötlet, épp tegnap voltunk a párommal, és meg is jegyeztem, hogy milyen praktikus ajándék lenne gyöngyöző barátnőmnek, mert ő is sok kis dobozkában tartja, itt pedig kellően mély, sok fiókos dobozokat lehet kapni, amibe szépen rendszerezve tudná tenni a gyöngyöket, stb... tehát én is azt mondom: horgászbolt. :)
2010. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az obi-ban vettem csavartároló dobozokat, belül lappal állíthatók a rekeszek. A szerszámokat, meg az egyéb kellékeket, ami nem fért bele, fém sütis dobozokba raktam.
2010. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én a saját zacskójában tartom a gyöngyeimet ami összepattintható így nem szóródik ki belőle ami meg nem volt összeparrintható, csak lehajtott a teteje azt celluxszal leragasztottam. ez ingyen van és ez a leghelytakarékosabb ami nálam nagyon fontos.
2010. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


stb. stb.

A googleba beírtam, hogy gyöngytároló és rengetek jött ki.

És saját zacsiban, gyógyszeres üvegekben, kis krémes tégelyekben tartom. Nagyobb szemű gyöngyöt, gyufásdobozban is tarthatsz.

2010. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!