Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csaptelepnel a kadtolto-zuhany...

Csaptelepnel a kadtolto-zuhany valtojanak igy kell mukodnie?

Figyelt kérdés
Most vettem egy ilyen csaptelepet zuhanyra. Az a problema hogy a kadtolto-es zuhany valtojanak kis gombja, amelyet fel-le tolassal lehet szabalyozni, nem marad fent. Neha egyszer ketszer fent marad hogy a zuhany menjen, de ekkor mar 5 percig tekergetem jobbra balra hogy fent maradjon. Mi a hiba? Rosszul tettem fel? Selejt csapot vettem? Vagy esetleg rosszul hasznalom es ennek megvan a technikaja hogy marad fent?
2017. dec. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak nyomás alatt marad úgy.
2017. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a nyomás, visszaáll. Ez egy olyan tipus.
2017. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnyitottam a csapot, folyt a viz. Lehet hogy jobban meg kellett volna nyitni hogy fent maradjon? De amugy most fent van ugy is hogy nincs hasznalva. De nem merek hozzanyulni, nehogy megint kinlodni kelljen hogy fent maradjon.
2017. dec. 19. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit jobban fel emeled a gombot és lassan fordítod

akkor (néhány tipusnál)ekkor ki lehet akasztani és úgy marad amíg tovább nem fordítod. Akkor leugrik a helyére.

(még meg kellene nézni a szűrőt nem lett e tele rozsdával a csere alkalmával)

2017. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak: igen, ez ilyen tipus. Hogy ki lehet akasztani, ha jobban felnyomom. Tehát minden oké. köszi.
2017. dec. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!