Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek egy a vagy 2...

Szerintetek egy a vagy 2 személyes felnőtt méretü rácsos ágyat, olyan ágyat amilyen a kicsiknek van csak felnőtt méretben, mennyiért lehet megcsináltatni? Illetve ki csinálja meg?

Figyelt kérdés

asztalos fia vagyok, ágyat még nem csináltam, habár van elképzelésem róla, de nem merek belevágni terv nélkül. szerintetek van olyan, aki megcsinálná anélkül, hogy sokat kérdezne?

ilyesmi kéne.

[link]


2017. dec. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Bármelyik asztalos meg tudja, de azért találj ki valami hihető és épeszű dolgot, hogy miért kell. Mondjuk elképzelni sem tudom, mi lehetne az :-)
2017. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

@L.. István


Például agyvérzéses, félig magatehetetlen beteg számára.

Örülj, ha nem tudod, miért kell ilyen ágy felnőtt ember számára.

2017. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom az olyan embereket! Apukámnak is volt... borzalmas, de ő felépült. Viszont nekem más miatt kell :) ^^
2017. dec. 25. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez menne neked is, mert egy kis ágy nagyobb mérettel csak, ennek alapján ahhoz méred a fa vastagságát. Én nem vagyok asztalos, de simán neki állnék szükség esetén. Egy sima fenyő ágy , csak rácsot tenni hozzá.
2017. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sztem megfogom próbálni :) nagyon szeretnék egy ilyet :P ha nem találok asztalost rá akkor megpróbálom. van szerszámom meg minden.
2017. dec. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!