Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet üres bithegy tartót...

Hol lehet üres bithegy tartót venni?

Figyelt kérdés
Egy ideje már keresem barkácsáruházakban és az interneten is, de vagy előre megtöltött bithegykészleteket találok, vagy szereszámosládákat bithegy férőhelyekkel. Bithegyeim és szerszámosládáim vannak, viszont nem tudom rendezetten tárolni a bithegyeket.

2018. júl. 8. 18:33
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Hát nem annyira láttam még én se. Szerintem ezt úgy csinálják az emberek, hogy vesznek egy készletet és ahogy cserélni kell benne úgy cserélik. Tehát a doboz van előbb és utána töltögetik. Nézz ki egyet ami teli van és majd ahogy fogyogat beleteszed.
2018. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bithegyeket szivacslapokban lehetne rögzíteni, azokat meg be lehetne szabni egy rendszerező dobozba.
2018. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én amikor bitfejeket vettem a helyi vas-műszaki boltban ingyen kaptam a tartókat. xD


Ami hirtelen eszembe jutott,gyári,és univerzális,az talán a "mágneses szerszámtartó" (sin).

Arra bármit rögzíthetsz,ha a bitfejeidhez nem lenne jó.

2018. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 apababa ***** válasza:
100%
7-es lyukat fúrsz, bármibe, ahány bit fejed van.
2018. júl. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!