Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hyundai benzinmotoros láncfűré...

Hyundai benzinmotoros láncfűrésszel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
(Hyd 7018A -a tipusszáma annak amit nézek. 24e Hyundai gépboltban.)

2018. júl. 12. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Tapasztalatom nincs vele. Csodát ne várj tőle, véleményem szerint évente 10-20 köbméter összevágására alkalmas maximum, s nem 50 centis átmérőben.

Ha megfelelő olajokat használsz hozzá, és egy kis szerencséd is van vele, akkor 5-10 évig is használhatod.

2018. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főként a kertünkben tervezek vele kisebb fákat kivágni és felaprítani. Azt hiszem nem egy nagy igénybevétel, évi pár alkalom.
2018. júl. 13. 00:25
 3/7 anonim válasza:
76%

Akkor arra tökéletes, főleg hogy nem ipari célra, minden napos használatar tervezed a gépet.

Van egy 5 hónapos Cross X Tools CGC2200OR gépem, 52 köbcentis, 3LE teljesítményű, fix 325-ös osztású.

48-as vezetővel vettem, de lecseréltem egy 38-as GreenPower vezetőre.

Én is otthoni célra vettem, de kisebb fusi munkára is alkalmas, pláne ha nagyon vigyázol rá, gyakran tartod karban, takarítod és nem nyúzod, akkor az is kiszolgálhat hosszú évekig.

Én 35ezerért vettem akkor a Praktikerben.

2018. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb és pofásabb mint az X-tools ráadásul pont ugyan az minden porcikája.
2020. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy régi zöld hyundai amit egy időben a Tesco-ban lehetett kapni az is jó és ez a kék is. Nem kellett javítani egyiket sem.
2022. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép formatervezett, ami azt eredményezi ha eltörik rajta bármi semmi nem passzol rá amit a piacon meg tudsz venni. Henger ugyan az az egy kamrás mint a legolcsóbb piaci fűrészek, pl Straus. Semmivel nem jobb csak más. Most bontottam szét egyet , pont ugyan azok a hibák fordultak elő vele mint a sok száz másnevű Kínai társával.
2023. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ez igaz. Ezért is szeretem jobban a régi zöld Hyundai láncfűrészem mert arra teljesen passzolnak a piacos burkolatok. Viszont vannak már minőségi hengerszettek, kuplungok ezekre a olcsó gépekre amivel jól el lehet lenni, én a karbit is lecseréltettem warlbro-ra. Van egy típus ami teljesen passzol rá.
2023. ápr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!