Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valakinek megvalósított...

Van valakinek megvalósított ötlete számítógép asztalhoz praktikus kiegészítő toldalékok készítésére?

Figyelt kérdés
Van egy 45 x 64 cm-es fémvázas, görgős lábú számítógép asztalom kihúzható elemekkel a klaviatúra meg a nyomtató számára, de a sok egyéb kellék lényegében alig fér el a monitor meg az asztali gép közötti kb. 35 x 45 cm-es felületen. Valahová el kellene helyezni a fejhallgatót, a digitális fényképezőgépet, a fényképezőgéphez való akkutöltőt, pár ceruzát, egy kisebb füzetet, blokktömböt, szemüveget, mérőszalagot stb. A digitális kamera, egy telefon, a router már így is az asztali gép tetején landol, ahonnan aztán időnként leesik.

2018. szept. 3. 15:36
 1/5 anonim válasza:

Fejhallgatót akaszd a monitorra.

Fényképezőgépet ne itt tartsd. Biztos hogy le fogod verni.

Aksitöltő igazán elfér máshol is.

Nyomtató be a szekrénybe. Majd előveszed ha nyomtatnod kell. (kivéve ha naponta nyomtatsz xD)

Füzet és ceruza a billentyűzet alatt vagy monitor alatt, ha jobb ötlet nincs.

Rúter egy-két szöggel mehet a falra. Könnyű, nem rángatod, nem fog leesni.

és a többi, és a többi.


Vagy az égvilágon nincs más hely ahova mindezeket rakhatnád? Egy nyavalyás polcnyi sincs? A gép házában is van hely, ha minden kötél szakad. (én amúgy a számítógépszerelő szerszámokat tartom benne, hogy kéznél legyenek.)


Küldj alaprajzot a szobádról, akkor többet tudok segíteni. (viccelek)

2018. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejezetten magán az asztalon akarom tartani ezeket és nem szerteszét a lakásban. A fényképezőgépről a számítógépre töltöm fel a fotókat. Az akkuját itt a számítógépnél tudom feltölteni, a blokk/füzet és írószer is itt kell, amikor valami címet vagy nevet stb. akarok lejegyezni a számítógépről. Azaz a számítőgép asztalt akarom egy "komplett" mini irodává alakítani.
2018. szept. 3. 18:59
 3/5 anonim válasza:

hmmm.. értem. továbbra is csak okoskodni tudok xD

Töltő a földön, a konnektornál.

Füzetnek csinálsz egy helyet (olyasmit mint ami a babakocsik alatt van, hálóból ilyen kosár) és az asztal lapja alá kötözöd.

vagy becsúsztatod a számítógép alá.

Esetleg egy négyszögletes fém kosárka (ikeában biztos van), amit az asztal oldalára lógatsz.

És ja, a gép teteje is kihasználható hely, én is ott tartom a telefonomat.

Fényképezőgépet hát.. esetleg a monitor mögé/alá, ha nem lökdösöd sokat az asztalt.


Nincs több ötletem

2018. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel egy nagyobb asztalt?

Gombokért lehet kapni Vaterán, Jófogáson, ha újra nem futja.

A régit meg add el 3-4ezerért.

Én nem tartok ennyi cuccot a gépasztalon, de 120x80-as IKEÁS Anton asztalom van. Hibátlanul, 5ezerért vettem a Jófogáson.

2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan akkora helyem van a számítógép asztal számára, amekkorán a jelenlegi elfér.
2018. szept. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!