Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen dugókulcs készletet...

Milyen dugókulcs készletet vegyek otthonra?

Figyelt kérdés

Autó/motor bütyköléshez leginkább. Szakmai gyakorlaton voltam szervizben, ott a szakik a Würth márkát ajánlották nagyon, hogy azzal nem lesz baj, de a weben "magánszemélynek" nem adnak el.


Milyen készletet vegyek, ami már nem kínai vacak, de azért nem is nagyipari használatra tervezett? 1/2 collos készlet érdekelne (NEM ilyen 1/2 + 1/4 + anyámtyúkja-csodakészlet, csak simán 1/2).


Otthoni felhasználás, de csak egyszer akarom megvenni, ne legyen bóvli.


2018. dec. 11. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Plusz a Würth-höz hozzá tartozik, hogy nem is tudom megnézni, hogy mennyibe kerül a készlet..
2018. dec. 11. 20:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Beta márka az egyik legjobb, vagy esetleg még a Mannesmann készleteit nézd meg!
2018. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fantom83 ***** válasza:

Én itthonra Hans-ot vettem,bicikli,motor alkatrészen át,a mosógép szerelésig mindent kibírt.

Karos zsírzóból,bit fej készletből,kézi szerszámokból is ilyet vettem.

Fémiparban is megállja a helyét ez a márka,nekem elhiheted....

Ha Betát veszel,vagy Genius-t,elismertek azok is,de a legközelebbi barkács boltból csak Hans-al tudod pótolni mindet...

2018. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Otthoni játszadozásra felesleges Beta és hasonló szintű készleteket venni baromi magas áron.

Nekünk pl Genius-ok vannak otthon évek óta, nem olyan drágák, és bírják a teherautó, traktorok, munkagépek szerelése közbeni igénybevételeket is. Viszont, ha csak személyautón cserélgetnél olajat, akkor még ilyen sem kell. Szimpla barkácsboltos, ránézésre nem bóvli készlet bőven elég.

2018. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"ami már nem kínai vacak"


Jó ha tudod, hogy baromi jókat is tudnak gyártani, csak a kereskedő nem azt rendeli Kínából hanem a gagyit, mert így nagyobb a haszna.

Normális üzlet, barkácsüzlet ezt nem engedheti meg magának meg ugye ad rá 12 hónap garanciát is.

A lényeg, hogy felesleges "menősködnöd" márkás és igen drága szerszámkészlettel, hiszen nem párosul szakmai tudással még.

Neked jelenleg egy normális -nem a legolcsóbb- barkácsáruházi készlet is megteszi.

Drágábbat majd akkor vegyél, ha már pénzt is keresel vele, és visszahozza az árát is.

2018. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fantom83 ***** válasza:
Viszont azt elfelejtettétek megemlíteni,h a minőségi cuccoknál minimális az esély arra,h szerelés közben valami szétmegy a racsniban,és véletlenül pofán vágja magát az ember,vagy megugrik a szerszám és úgy bevered az ujjaidat,h valamelyik el is törik,vagy csontig beleáll valami....
2018. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs elfelejtve, de az ilyen balesetek a legritkább esetben a szerszám hibái direktben. Sokkal inkább az emberé aki használja
2018. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért a drága szerszámok még nem pótolják a kókler autószerelők hiányosságait!!

[link]

2018. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

BETA nem éri meg, jó de annyira mégsem!


Mannesmann = szemét!!!


KingTony ár/érték arányban a legjobb és a kopott/elveszett részeket tudod pótolni, mert minden darab külön is rendelhető.

2018. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Egy dolgot jól véssen az agyába mindenki:


CSAK IPARI MINŐSÉGET VESZÜNK ÉS HASZNÁLUNK! Lásd:


UNIOR, KingTony, HANS, Jonnesway, Carolus, Gedore, Kennedy, Cetaform



Aki meg nem ipari szerszámmal dolgozik az szvsz. igénytelen, de az magánügy, azzal nem kell foglalkozni.

2018. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!