Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ár/teljesítmé...

Melyik a legjobb ár/teljesítmény viszonyú kombicirkó?

Figyelt kérdés
23-25Kw-osat cserélnék és most a forró nyárban hátha akciósak valahol. Csak nem tudom melyiket érdemes megvenni. Ami megbízható és gazdaságos is.
2010. júl. 17. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
3 éve levettem a polcról a legolcsbbat a bauhausban, azóta megy.Demrad márkájú.
2010. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem majd ősszel lesznek akciók. Múltkor pl láttam a Szatmárinál Junkers turbós kombi kazánt 135e körüli áron. Szerintem az nagyon megérte.

A Demradot sokan szidják, de nem biztos, a fenti példa alapján sem, hogy olyan rossz.

Én pl tavaly vettem egy új vegyes tüzelésű kazánt. Azt a márkát, amit mindenhol, az összes fórumon szidnak és elmondanak mindennek. Én mégis azt vettem, mert arra futotta és nekem az volt a szimpatikus. Annak sincs semmi baja, teljesen jól működik.

2010. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nagyon bevált a BAXI kombi kazán.

5 éve vettük és semmi baja nem volt.

Amire szerintem érdemes odafigyelni hogy mindenképpen ionizációs legyen (nincs őrláng hanem egy elektromos szikra gyújtja be a főlángot) semmiképp nem szabad őrlángos kazánt venni (nem is tudom hogy gyártanak e még de a fég -nek még tuti vannak őrlángos kazánjai.

Ja és én is pont így nyár közepén vettem nagyon olcsón. Ősszel ugyan ott 10000-rel drágább volt, de oda merték írni hogy "akció"

2010. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!