Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A wsteleshopnál forgalmazott"P...

Beatrix17 kérdése:

A wsteleshopnál forgalmazott"Pest reject"ről tapasztalatok? Használja valaki?

Figyelt kérdés
Leginkább a pók távoltartó funkció érdekel!Elvileg lehet macska mellett is!De ha ultrahanggal tartja távol a jószágokat,a macskát nem zavarja?
2010. júl. 19. 16:48
 1/4 anonim válasza:

Sziasztok! Csak azért regisztráltam, hogy mindenkinek megírjam, hogy NINCS semmi hatása, ez biztos!

Mi 3 hónapja használjuk, 100nm-en, 2db-ot, és az egerek köszönik szépen, nagyon jól megvannak a padláson, és ugyanúgy van pók, meg légy, meg minden. Már írtam más kérdezőnek is, hogy már szégyellem is, hogy ezt az egészet elhittem, és kiadtam érte pénzt. Más módszer kell! Remélem segítettem.

2010. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Én még nem vettem meg,de ezek szerint,nem veszítettem semmit!Szerezz be egy macskáét-csak ne Sziámit,mert szivér görcsöt kap,ha meglát egy egeret!
2010. okt. 12. 15:14
 3/4 anonim válasza:
Nálam egér azóta nem tűnt fel, mióta a Pest Reject-et használom, sőt a kutyák vacsora edényét a vacsi után fél órával ellepték a hangyák, mióta használom, hangya sincsen. A pókokra viszont nincs hatással, és molyokra sem, sajnos rengeteg moly lepi el a lakásunkat főleg este, pedig teleraktam a házat molycsapdákkal. A légy, ha betéved, azonnal ki is akarna menni az ablakon, látszik, hogy meg van zavarodva. Szunyoggal az idén még nem találkoztam, pedig vidéken lakunk. Svábbogár azelőtt sem volt, most sincs. Más állattal nincs tapasztalatom. Üdv. Elza
2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még annyival egészíteném ki, hogy a melléképületbe is raktam egy Pest Rejectet, azóta ott sem tapasztaltam egereket, pedig azelőtt nagyon bátrak voltak, most egyet sem látok. Az előző tulajdonos terményraktárnak használta, ezek szerint megszokhatták, hogy van mit papizni. Most csak csalódással vették tudomásul, hogy megváltoztak a körülmények. De azért bejött egy-egy körülnézni. A Pest Reject üzembeállítása óta még kíváncsiskodni sem jönnek. Én meg vagyok elégedve vele. Kb. egy éve használom őket.
2012. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!