Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használ itt valaki SEPTIFOS...

Használ itt valaki SEPTIFOS emésztőgödörbe való baktériumot? Mennyire hatékony? Megéri?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen találó neve van...Bocsánat hogy a kérdésre nem tudok válaszolni, de ezt nem tudtam kihagyni.
2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Septifosnak kétféle kivitele van. Mi a Septifos Vigor nevű granulátumot használjuk,-jó eredménnyel. Ez az "emésztő-derítő" aknát dolgozza meg, hatásosan bontja a szilárd szennyet. A másik Septifos készítmény az "árnyékszék"(pottyantós budi) kezelésére szolgál. A kettő nem helyettesíti egymást!
2010. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én a Septifos Vigorra gondoltam, az emészőbe kell, már nagyon el van zsírosodva és kicsi is, viszont nem akarunk különösebben rákölteni, mert két éven belül lecsatornázzák az egész települést. :)
2010. júl. 23. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Off !

No,ezt "elmentem" magamnak !

Írjátok,hogy hol lehet kapni !!!Kösz !

2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kapni lehet a praktikerben is, de én a helyi háztartási boltban vettem.
2010. júl. 24. 15:23
 6/8 anonim válasza:
tUTI MEGERI TOBBE NEM LESZ TELI A GODOR
2010. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi kb. két hónapja használjuk,az előírás szerint,de sajnos nem hatásos.Az emésztőgödör kb 18 éves valószínűleg elzsírosodott és megtelt.Gondolom,ha elhanyagoltuk 18 évig akkor ne várjam,hogy pár hónap alatt le fogja bontani a Septifos a lerakódott zsírt.
2018. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Évek óta használjuk, évek kellenek mire hatása van, de hát 20éve zsírosodik el, kell idő mire rendbe rakja a septifos.
febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!