Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kijelentkezes ideiglenes...

Kijelentkezes ideiglenes lakcimrol?

Figyelt kérdés
Új kollegiumba kerultem, es szeretnek kijeletkezni a masik lakcimerol, es bejelentkezni a masikra. Ilyenkor kell valamilyen igazolast kerni az elozo kollegiumombol?

2020. febr. 23. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kijelentkezni minden további nélkül lehet tartózkodási helyről. Ha lesz másik tartózkodási helyed, akkor nem is kell külön kijelentkezni.
2020. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor nem is idegeskedek azon, hogy visszamenjek az elozo kolimba, mert kicsit elhalogattam a dolgokat, es kicsit mar fostam.
2020. febr. 23. 15:15
 3/3 Laylah ***** válasza:
Ha bejelentkezel az új helyre, az előző ideiglenes alapból érvényét veszíti. Nekem, mikor végleg kiköltöztem a koliból, nem is csináltak új igazolványt, azt mondták, hogy érvényes úgy is, a tartózkodási helyet (ideiglenes cím) amúgy se kötelező megadni sehol, 5 év múlva meg amúgy is lejár annak a címnek az érvényessége. Tehát, 20 évesen, két év után költöztem ki a koliból, másik koliba be se jelentkeztem, szóval 23 éves voltam, mikor az ideiglenes cím érvényessége megszűnt. Ehhez képest 28 voltam, mikor új tartózkodási hely miatt csináltattam másik lakcímkártyát, és semmi bajom nem lett belőle. Ha ügyintézni kell, max. megmondod, hogy a tartózkodási helyed már nem az.
2020. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!