Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Londonban kiadó lakásokat...

Londonban kiadó lakásokat melyik internetes oldalon lehet találni?

Figyelt kérdés
Nem túl drágán,egyéni lakásokat ahol egyedül lakok hol lehet találni?A londoni magyarok.hu-n kerestem azon nem, nagyon találtam más megbízható oldal?
2010. júl. 29. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de te otthonról nem fogsz tudni lakást kivenni,és ez csak az egyik gond..

Lakást sokkal nehezebb kivenni mint szobát.Sokkal többet várnak el a bérlőtől..Tudom mert mi végigjártuk,és azért mert a követelményeknek eleget tettünk tudunk lakást bérelni..De úgy hogy kimész és rögtön lakás kell nem fogsz kapni..Amit elvárnak

-legyen angol számlaszámod(ahová a fizetésedet utalják)

-legyen munkahelyed(leellenőrzik,hogy biztos állásod van,és meg van-e a megfelelő anyagi keret a havi és egyéb díjak fizetésére)

- egy bizonyos ideig már az országban kell,hogy tartózkodj.(referenciát kérnek) Ha még nem laksz kint X.ideje akkor keresned kell,egy olyan személyt aki garanciát vállal érted..

-Rendelkezned kell 2 vagy 3 havi deposíttal,és egy bizonyos összeggel(ezt az iroda válogatja)ami nem más mint olyan értékelő pénz..(már nem emlékszem a nevére)

De a lényeg hogy 0 fonttól-250 fontig szoktak elkérni egyszeri összeget ami azt a célt szolgálja,hogy ők elbírálják,hogy kiadható-e a lakás neked..Ebben benne van a munkadíjuk..

Sóval nehéz egyből lakást bérelni..Ha ezek megvannak akkor tudsz..Egyébként mi is szobával kezdtük,hogy megfeleljünk minden követelményekkel..

2010. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!