Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az ágyi poloskától?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1hónapja észre vettük,hogy ágyi poloska került az otthonunkba :( valaki tudna segíteni mivel tudnánk megszabadulni tőlük? Kb 1hónap mulva költözünk el innét és attól is félek,hogy az új lakásba át fogjuk vinni :( mot tegyünk,mit hogyan csináljunk,hogy az új otrhonunkba ne vigyünk át egy poloslát sem ? Én már teljesen kivagyok alig alszom csak lesem őket :( minden hasznos tanácsot el fogadok köszönöm

#ágyi poloska #poloskairtás #Segítség poloska
2020. máj. 21. 01:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Ágy és ágynemű csere, meg egy szakértő véleménye talán segíthet.
2020. máj. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hivjatok szakembert.

Ha megvan a feszkuk eldobhato porzsakos porszivoval szivjatok fel a dogoket amennyit csak lehet.A porzsakot egybol forro vizbe majd kuka.porszivo csovet is mossatok ki.

A szaki pedig elgazositja a lakast,jo nagy felfordulast csinal,takarithattok 3 napig de a dogok eltunnek.

Ha hazi mondszerekkel probalkoztok akkor nagy valoszinuseggel sosem tunnek el.

Minket tavaly egyiptombol hazaerve leptek meg,az egyik agy hattamlajan tanyaztak a fal felol.

Az agy is megmaradt,nem dobtuk ki(alig volt 2 honapos).

Es ha panelban eltek,szoljatok a szomszedoknak,ha van mashol is a kozos kepviselo intezi az elso irtast.

2020. máj. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Házilag sehogy, szaki kell hozzá. Mi hónapokig küszködtünk, a fél életünk még mindig zsákokban, így is lesz még egy darabig, de - lekopogom - az utolsó irtás óta nem láttuk őket, nagyon remélem, hogy így marad.

Amelyik szaki azt mondja, egy irtás elég, annak ne higgy, olyan vegyszer nincs, ami a petéket is kiirtja. Kell a két alkalom két hét eltéréssel, még ha drága is.

2020. máj. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És arra mit tudtok javasplni more figyeljek oda így koltözés előtt ? Anyira félek,hogy át visszük az új házba... és szerintetej az lehetséges,hogy csak a hálóba van ? Nézem kislányom ágyát a gyerekszobába de nem látom még a nyomát sem
2020. máj. 21. 05:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, akkor ne vigyetek semmit át az új lakásba.
2020. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nappal elbújnak sötét helyre. Konzultálj a szakértővel. Költözésnél úgyis zsákoltok mindent.
2020. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nalunk csak a gyerekszobaban volt.

Egy irtas eleg volt.

Egy ev eltelt,csak feltunt volna ha maradt beloluk.

Elgazositottak a lakast es kb 36 oraig be se tettuk a labunk.

Tetemet csak par darabot talaltam.de ahogy irtam,az irtas elott full leporszivoztam mindet amit lattam.

Konnyen eszrevehetoek,a kifejlett peldanyok eleg nagyok,es a petek sem annyira aprok,raadasul sok van beloluk.

2020. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk itt USA az a bevett szokás, ha ágyipoloska kerül valakihaz...

1. Uj albérlet keresése

2. Minden felesleges holmi kidobása, a többi nagyon alapos átnézés, légmentes csomagolás, pl folpac

3. Költözés napján, minden ruhát bezsákolunk, ut közben bemegyünk egy ruha boltba, ott teljess szettet veszünk, így azt is bezsákoljuk ami epp rajtunk volt, aztán irány mosoda, mindent kimos, majd 90C° szárító program legalább 60 perc.


Nekem és eddig minden ismerősnek aki így csinálta bevállt.

2020. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja plüssállatok is mosoda, szárítás...

Nem mind éli túl. Mármint a plüssök... úgyhogy gyereket előre felkészíteni.

2020. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugye mi ágyat nem visszük az uj lakásba és bútorokat sem csak a kiscsaj gyerekszoba bútorát...én úgy gondoltam minden ruhát 60fokon ki mosok aztán ki is vasalok igy tuti nem vinném át szerintetek ?
2020. máj. 21. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!