Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történne akkor, ha újból...

Mi történne akkor, ha újból kijárási korlátozás lépne életbe, azonban sem nem Lakcím, sem nem Tartózkodási hely nincs feltüntetve a lakcím kártyán? Többi lent.

Figyelt kérdés
A helyzet nevezhető "hajléktalannak", azonban ha van egy raktáram és az erdőben kempingezek, akkor ahhoz fizikálisan nem kell pontos cím. De a korlátozás alatt viszont nem igen szabadna elhagyni a lak/tartózkodási helyet.

2020. júl. 3. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"De a korlátozás alatt viszont nem igen szabadna elhagyni a lak/tartózkodási helyet."


Ezt nem jól tudod. Kijárási korlátozás alatt el lehet hagyni a lakhelyet, tartózkodási helyet. Amire te gondolsz, az a kijárási tilalom.

2020. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem nézték a lakcímkártyát.
2020. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se lakcímkártyától függött. Hivatalosan az volt a kérés/utasítás/javaslat hogy válassz egy helyet ahol laksz a járvány alatt, és azt a lehető legkevesebbszer hagyd el.

(Ha kötelező karanténba kerül az ember, akkor nem tudom hogy működik, hogy köteles a bejelentett címére menni, vagy pedig a karantén elrendelésekor ad meg egy címet, hogy ő ott lesz 14 napig. Ha valaki tudja, majd megosztja velünk.)

2020. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, értem.

Azonban a kérdést az erdőben lakhatásra fókuszáltam.


Tehát, ha még egy ugyanilyen korlátozás jönne, akkor mondhatom, hogy az erdőkben kempingezek országszerte? És a rendőr nem tud mire megbüntetni?

2020. júl. 3. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!