Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erkelyen korlatot milyen...

Erkelyen korlatot milyen modszerrel lehet magasitani?

Figyelt kérdés

Uj lakasunkban eleg alacsonyra epitettek a korlatot az erkelyen, szeretnem valahogyan magasabba tenni, hogy semmikepp ne essen ki senki. (6. emelet)

Fiatalok vagyunk, vannak barataink, akikkel neha osszeulunk a lakasban, egyikunk sem elmebeteg alkoholista aki addig iszik amig azt se tudja hol van, de szeretnem meg a lehetoseget is kizarni, hogy valaki atessen a keritesen, ha esetleg hazibuli van.


2020. aug. 14. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jó lenne látni.
2020. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, egy femrud a teteje, alatta uveg. A femrudra lehet rogziteni elmeletben, de gyakorlatban nem tudom, mit es hogyan.
2020. aug. 14. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másik fémrudat rá, távtartóval. Legjobb lenne hegeszteni, ha ismersz valakit aki tud és van trafója.
2020. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bilincs, hegesztés. Egyéb csavaros rögzítés a falakhoz vagy a korláthoz. Kb ennyi a leírásod alapján.
2020. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vezess bele villanypásztort, mert a részegeket az jobban visszatartja;)


Faltól falig befúrtok konzolokat az erkély oldalaiba, ha vannak s vízszintesen csöveket helyeztek el.

Ha csak a fém korlát van, meg kell toldani-magasítani:


[link]


ui: a sövény is alacsony, amikor a szomszédokat "boldogítjátok" vajon, azt is magasítsátok:DDD

2020. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso, nem tudom, milyen sovenyrol beszelsz, de lehet mert most keltem es meg tompa vagyok😂 De koszi a valaszokat, igy mar kb van egy kepem, kit keressek. En is bilincs, hegesztes ilyesmire gondoltam, de oszinten soha nem hivtam meg semmilyen szakembert semmire, azert nem voltam biztos benne.
2020. aug. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!