Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hősugárzót vegyek...

Milyen hősugárzót vegyek erkélyre?

Figyelt kérdés
A várhatóan hosszú és kijárásban is korlátozott télre készülve, gondoltam, hogy kültéri hősugárzót veszek az erkélyre, hogy tudjak esténként kint üldögélni De nem tudom, milyet vegyek, mire kell figyelni (típus? teljesítmény?), illetve kb milyen hőmérsékletig tudnék mellette komfortosan üldögélni (persze jól felöltözve). Minden tippet, tapasztalatot hálasan köszönök.

2020. nov. 16. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Kültéri sugárzót még nem láttam. Zárt az erkélyed? Inkább öltözz fel + takaró ha nyitott
2020. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 L.. István ***** válasza:
84%

Infrásat vennék, egy ilyen jónak tűnik.

[link]

2020. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy kültéri, Blumfeldt Venice Heat terasz hősugárzóm van, melynek IR ComfortHeat rendszere finom infravörös hőt bocsát ki, valamint szükség szerint a takarékos LED megvilágítás is bekapcsolható. Harmadik idényét kezdi, még nem volt vele problémám. Kb. 350 üzemórát számolok. De ahogy a pénztárcád engedi. Néhány tízezertől, több százezerig, széles a kínálat.
2020. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2,#3: köszi a tippeket!


#3: Teljesen nyitott teraszon használod? Ha igen, télen kb milyen hidegben tudsz még mellette kiülni (akár kabátban, sapkában)?

2020. nov. 16. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Én lazán elkortyolgattam 1,5 l. forralt bort, -8 fokban.
2020. nov. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és teljesen nyitott a teraszom.
2020. nov. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!