Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valós Black Friday akciót...

Valós Black Friday akciót láttok valahol? Bármit otthon témakörben érdemes most megvenni? Pl.nagy indukciós főzőlap vagy gardrób akció?

Figyelt kérdés
Engem most a fentieken kívül is elég sok minden érdekel, mert szinte semmink nincs még az új házunkban. Nézegetem mik azok, amiket szeretnék, hátha most valahol nagy akcióba rakták, de egyelőre nem találtam semmit. Hátha mutattok olyat,ami most eszembe se jutott. Ha tudtok bármi jó vételt linkeljétek légyszíves!
2020. nov. 20. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Most panaszkodni akarsz, vagy dicsekedni?
2020. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem van eladó pówerbankom ha kell blekk fridáj áron.
2020. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Magyarországon ez nem működik, konkrétan tegnap vásároltam egy alsó kategóriás aktivitásmérőt 22 ezerért, ma a blekkfrájdéj keretén belül 24 ezerről leárazták 20 ezerre ugyanabban a webshopban :) parasztvakítás, csak tudnám ki eszi meg ezt, évek óta lehet tudni ezekről a trükközésekről.
2020. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Talán itt?

(De az akció előtti árakat nem ismerem, lehet ez is parasztvakítás)

[link]

2020. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Gardróbra meg ezek?

[link]

2020. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
27e lesz a black friday, addig nézelődj nyugodtan.
2020. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!