Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csatornaszag a mosókonyhában....

Csatornaszag a mosókonyhában. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kertes házról van szó. Ma vettem észre a szagot. Hozzá kell tenni, hogy nemrég költöztünk be. A költözés után mindent átmostam, napi öt-hat adagot, akkor nem volt szag. Azonban, most már egy hete nem mostam, és ma amikor lementem, nagyon kellemetlen volt. A mosókonyha a pincében található. Ebben a helyiségben fut össze a ház egész csőhálózata is. A szag a padlón lévő egyetlen lefolyó környékéről jön. A lakótérben szerencsére nem érződik, csak a mosókonyhában. Meg fogom nézetni szakemberrel, de már csak év elején tud jönni valaki. Átmeneti megoldási javaslatokat kérnék. Öntsek bele lefolyótisztítót, vagy mit tegyek?

2020. dec. 26. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van itt is bűzzáró szifon.Biztos bele volt száradva az üledék,ami most már feloldódott ,ennek jön a szaga .

Ezt a bűz zárat kell kitísztitani.

2020. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kellene fotó róla.
2020. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
A bűzről fotó ? Az érdekes lenne.
2020. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Igen, a bűzről. De csak az édeskésről, a savanykásról nem.

Édes fhaszom...

2020. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Önts vizet a lefolyónak nevezett bűzzárba, hogy a víz zárja el a légmozgást a csatorna felől.
2020. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Először megpróbálom akkor kitisztítani.
2020. dec. 26. 20:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik lefolyó vagy szifon ki van száradva szerintem, lehet hogy csak egy kis vizet kell bele önteni.
2020. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Öntsd bele hypós vizet!
2020. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kiszáradt, öncs bele vizet!
2020. dec. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a helyiségekben, amit nem használsz rendszeresen, de van bennük kagyló, vagy összefolyó, heti rendszerességgel fel kell tölteni vízzel a bűzzárakat. Én a virágok locsolása közben megyek sorban a ritkán használt helyek bűzzárát feltölteni.
2020. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!