Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hasznosítani a...

Hogyan tudnám hasznosítani a kertes ház udvarán álló üres garázst?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Add nekem!

Lécci, lécciiiii!!

2008. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Add ki bérbe! Ha találsz a környéken olyan autóst, akinek nincs garázsa és félti az autóját, jó pénzt fog neked fizetni havonta.
2008. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél bele autót!
2008. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Add ki berbe, ha nem is annyiert, mint egy "onallo" garazst, de valamennyivel olcsobban kitudod adni szerintem.


Vagy add ki valamilyen kisiparosnak, szoktak ok is helyet keresni tarolasra, vagy vallalkozok is, pl. aki hasznaltruhaval foglalkozik, lehet hogy a balas ruhaknak keres helyet. Csak tenyleg egy pelda volt, de tudom, hogy vannak olyan vallalkozok akik tobb garazst is berelnek a cuccaiknak.

Egy a lenyeg! HIRDESD!!! Aztan majd meglatod, hogy kik jelentkeznek. A hirdetest feladhatod ugy, hogy nem csak autonak garazs kiado, pl. vallalkozonak, kisiparosnak, akinek helyre van szuksege!

Addig, amig nem tudjak, hogy uresen all a garazsod, senki nem fog jelentkezni, ugyhogy hirdesd meg!!!!

2008. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat. természetesen nekem is megfordult a fejemben, hogy kiadjam. csak azért mégis, egy vadidegen embernek kulcsot adni, hogy bármikor bejöhessen. az udvartól egy lépés a lakás. nem biztos, hogy örülnék, ha egyszer arra jönnék haza, hogy kipakolták a lakást. azért lehet feladok egy hirdetést, majd meglátom mi sül ki belőle.
2008. dec. 2. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinálj benne szaunát, jakuzzit, kis házi welness központot.

Ja hogy nincs pénz? Akkor mit akarsz vele kezdeni anélkül hogy kiadod?

Tenyéssz nyulat, kutyát.

Vagy bontsd le és máris nagyobb az udvar, lehet rohangászni.

2008. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hozd át! *.*
2010. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!