Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc illóolaj,...

Mik a kedvenc illóolaj, illetve füstölő illataitok?

Figyelt kérdés
Az illóolajokat imádom, a füstölőket is szeretem, csak azt nem, hogy sokan túlzottan tömény az illata, illetve hogy a legtöbb szinte ugyanolyan "szappan" illatú.
2010. aug. 21. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem a kedvencem az a tüzifa illatú füstölő amit egy tai chi mestertől kaptam.imádom és jó is rá tai chi-zni:)illóolaj közül a citromot és a jázmint szeretem a legjobban.


18/l

2010. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ofília ***** válasza:
100%
fahéj,vanília
2010. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Füstölőből a Kelet hangulatát idéző illatokat szeretem. Szantál, tömjén, narancsvirág, fahéj; illetve a japán füstölőket, abból a szilvafavirág illatút.

Illóolajból a mandarint, a citromfüvet. A szekrényembe levendula-rózsa keveréket csöpögtettem, télen eukaliptusz-citromfű keveréket szoktam párologtatni.

2010. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lóbébi válasza:
59%
Én is imádok füstölni pláne ha a kertben meggyújtom a gazt.
2010. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a füstölők jöttek be legjobban:


-NAG CHAMPA

-MAGNOLIA

-CANNABIS

-ALOE VERA

-OPIUM

-HENNA

2010. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Nag Champát én is szeretem, megyek is, gyújtok egyet.
2010. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés az ezotériához jobban illene, mert ebben a kategben valóban nekem is inkább a füstölő hallatán a házikolbász meg a szalonna illata jön le inkább.
2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem ez nem ezotéria. Mert az is gyújtat füstölőt, aki nem akar "kapcsolatba lépni a szakrális világgal". Sokan a lakás illatosítására szokták használni.
2010. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy engem sem érdekel az ezotéria, füstölőzni pedig annál inkább szeretek. Az ezotériáról semmit nem tudok, ellenben szeretem az illatokat a lakásomban.
2010. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!