Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kínai fűkaszán katalizátoros...

Kínai fűkaszán katalizátoros kipufogó van?

Figyelt kérdés

Gyárilag katalizátoros kipufogó van rajta?


Ha igen, akkor hol találok hozzá katalizátor nélkülit?


Így is bőven elég jól megy, valószínű kifogtam + nagyon odafigyelek rá, de úgy kiváncsiságból kérdezem. Illetve hallottam olyat hogy egy időután úgy be tud mocskolódni a katalizátor hogy gond legyen belőle.



2021. ápr. 26. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Összesen egyféle kínai fűkasza létezik a világon, így teljesen indokolatlan a típust leírni...
2021. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is írtam típust, ezzel tisztában vagyok. Az volt a kérdés hogy gyárilag katalizátoros kipufogót raknak-e rájuk?
2021. ápr. 27. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:

De bazmeg, melyikre?

Ez olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy a német autókban van-e légkondi?

A szegedi albérletekbe lehet-e kisállatot vinni?

Az Ikeában kapható konyhabútor milyen színű?


Ugye hogy hülye kérdés az összes? Na a te kérdésed is pont ugyanilyen...

2021. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ranger USA BC 4100. Ugyanolyan mint a Straus, Garden Field, Flinke, és a többi. Az összes ugyanaz csak más van ráírva. Persze, van más kínai is, de most a tipikus piaci kínai kaszákról van szó.
2021. ápr. 28. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
A drágább kétütemű kínai gépekbe tesznek dróthálót ami felforrósodva elégeti a szénhidrogéneket. Egy ilyen katalizátor van bennük, egyébként a husqvarnákba is.
2021. máj. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!