Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a lakatos...

Létezik olyan, hogy a lakatos kinyitja a zárat, berak egy másik zárat ,és visszateszi a régi zárbetétet?Vagyis kinyitja az ajtót, majd megoldja, hogs be lehessen zárni az ajtót, és később ugyanúgy kinyitni a régi kulccsal?

Figyelt kérdés
Aki érti, és válaszol, annak köszi!!

2021. jún. 5. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha a zárbetét jó, akkor nincs ennek semmi akadálya. Sokan nem tudják,de legyártanak egy zárbetétet is a kulcsod után(!),nyilván az feláras tétel. De nem egy extra titán zárbetét,,hanem sima elzett kulcsról elkészítenek egy zárbetétet ha szükséges.
2021. jún. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha nincs meg a kulcs, akkor azt a zárbetétet csak roncsolással lehet kinyitni.

Utánna azt nemigen teszi vissza...

2021. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.Ez így nem teljesen igaz,.. nem csak roncsolással nyitható 1 zárbetét,vannak technikák mellyel kinyithatóak a zárbetétek.
2021. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

"kinyitja a zárat, berak egy másik zárat ,és visszateszi a régi zárbetétet"

Ilyen nincs, mert a betétet kell nyitni, roncsolni, eltávolítani, hogy a zár nyíljon. Zárat nem csereberélnek, csak betéttel variálnak.

Felső kategóriás betéthez lehet gyári mesterkulcs, de ritka ha ezeket milliós kulcsokat beszerzik.

2021. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- kinyitja a zárat...

Egyszerűbb záraknál meg tudják oldani, hogy kinyissák roncsolásmentesen.

- berak egy másik zárat...

Igen, legtöbbször ez a dolguk.

- és visszateszi a régi zárbetétet...

Ha annak nincs semmi baja, miért ne.


Én hasonló esettel küszködtem: a pincében lecseréltem a zárat, amit rosszul inicializáltam, így a szerkezet visszaugrott alapállapotba, bezárta az ajtót, és a kulcs nem nyitotta, csak forgott benne. A lakatos egy ledes lámpával és egy darab dróttal kinyitotta nekem.

2021. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kéne nekem ez a megoldás, mert elvesztettem a kulcsomat, van a lakásban plusz pótkulcsom, de nem szeretném, ha a család ezt megtudná.Emiatt kellene megtartani a régi zárat, és csak simán kinyitni az ajtót, anélkül, hogy új kulcsot kelljen csináltatni azaz új zárral működjön az ajtó...
2021. jún. 6. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Még hányszor írjuk le, hogy van ilyen? :-) Finomnyitásnak hívják és betörők és lakatosok egyaránt meg tudják oldani. Keress néhány zárszervíz linket a neten, ott is fogják említeni. Itt van pl. ez (is):

[link]

Idézet a műből:

"Becsapódott az ajtó és nem tud bejutni ingatlanába? Hívja szakembereinket akik Budapest és környékén non-stop a rendelkezésükre állnak az év minden napján 0-24 óráig. Becsapódott ajtók 99%-át sérülés mentesen nyitjuk ki, ami azt jelenti, hogy még a zár sem sérül meg. Így a zárcserére NEM lesz szüksége."

2021. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!