Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A nejlonzacskó átengedi a...

A nejlonzacskó átengedi a levegőt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehetséges ilyen zacskóban légmentesen elzárni valamit?
2021. szept. 10. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehetséges. Azért tud csúnyán belepenészedni sokféle élelmiszer.
2021. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Mondjuk én azért gondoltam, hogy nem engedi át a levegőt, mert... szóval, kicsit morbid tudom, de hallottam róla, hogy öngyilkosságot és gyilkosságot is követtek már el nejlonzacskóval. Ezek szerint a szemeteszsák is megteszi?
2021. szept. 10. 20:33
 5/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Mire akarsz kilyukadni?

Lehetett már hallani olyanról igen, hogy a kisgyermek a fejére húzta és megfulladt. Nem kívánom senkinek ezt a típusú halált.

Ha öngyilkosságban gondolkozol, akkor inkább keress fel egy szakembert, biztos tud segíteni.

2021. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, meg sem fordult a fejemben az öngyilkosság! Csupán arra lennék kíváncsi, hogy, mivel a szemeteszsák is nejlonból készül, abban is el tudok-e zárni légmentesen egy könyvet.
2021. szept. 10. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani. Minden hegesztett műanyagzsák alkalmas erre, amíg ki nem lyukad. Szemeteszsák esetén arra kell figyelni, hogy ha behúzószál van rajta, az nem alkalmas a légmentes zárásra, ám ha görcsöt kötsz a szájára, az már elég lesz. Csak arra kell figyelni, hogy elég nagy legyen a zsák, kiadja még a görcsöt is a könyv méretén túl.
2021. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Még egy kérdés: levegő ugye nem maradhat a zsákban?
2021. szept. 10. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
húzd a fejedre és megtudod
2021. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Át de csak kis mértékben. pl a csak müanyag fütéscsőből készült fütés rendszer képes ez miatt levegősődni, de komolyab levegő cserét felejts el.
2021. szept. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!