Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc magyar...

Melyik a kedvenc magyar varosod, hova koltoznel ha barhova koltozhetnel?

Figyelt kérdés
Jovo ev elejen tervezek hazakoltozni jelenleg Daniaban elek es tanulok. Mernoki mesterrel mesterseges intelligencia teruleten foleg gyartasban helyezkednek el legszivesebben. Barmelyik varos szoba johet. Jelenleg gondolkozom Tatabanybanes (Grundfos) Nyiregyhazban (Lego) illetve Gyorben is. Kulfold szempontjabol szoba johet meg Becs mert nincs tul messze es szeretem is. Illetve kezenfekvo lenne Budapest de az valahogy sosem vonzott hogy ott eljek. Koszonom elore is

2021. nov. 24. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint inkább faluba,de csak mert unom a városokat.De ami régen tetszett (már ahol jártam is) az,Győr,Kőszeg,Eger,Debrecen.
2021. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi, mind a negy varos nagyon szep. Falvak annyira nem vonzzanak mert bar a jogsim megvan meg vissza kell razodnom a vezetesbe. Eger es Koszeg munka szempontjabol talan nem a legidealisabb ahogy az allashirdeto portalokat nezem sajnos
2021. nov. 24. 01:27
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Tapolca
2021. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Kedvenc városom Köszeg. Viszont Vácra fogok költözni.
2021. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kőszeget már ketten is írtátok viszont meló szempontjából sajnos nem tűnik túl ideálisnak.. miért pont Vác? És miért pont Tapolca?
2021. nov. 24. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy szubjetív kérdés. Nem jól tetted fel ha arra vagy kiváncsi hova érdemes költözni ahol jó melóhelyek vannak.
2021. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha arra lennek kivancsi az is szubjektiv mert kinek mi a jo munkahely. De a kerdes nem csak erre iranyult mint ahogy azt tisztaztam is a leirasban
2021. nov. 24. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!