Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a legfurcsább, eredeti...

Mi a legfurcsább, eredeti céljától különböző dolog, amire használtál valamilyen tárgyat?

Figyelt kérdés
És működött-e, vagy rossz ötlet volt?

2021. dec. 11. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer a húgom műanyag gumi unikornisával vakartam meg a hátamat, mert annak a szarva kiválóan alkalmas volt rá, mintha erre lett volna kitalálva. Szóval igen, működött rendesen ::DD
2021. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Répa, uborka, zöld banán, cukkini.... igen, működött
2021. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A fém kutya kefével lehet az összes szőnyeget/műszőrmét újra puhává varázsolni mosás után vagy ha a használattól összeáll. Egy csoda komolyan. :D
2021. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Barkács-ráspollyal szoktam körmöt reszelni.
2021. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Kenyérsütőt vettem, de csak robotgépnek használom, mert szörnyű kenyeret készít.
2021. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Flexel fát vágtam, működött csak nagyon büdös.

Papuccsal szögbeverés,

elektromos habverővel festék keverés,

palacsinta lapáttal fúgázás és még sorolhatnám.

Ami nem működött az a következő: egy függönytartó rudat akartam megragasztani pillanatragasztóval, rákentem, összefogtam, vártam és nem, nem történt semmi.

A hiba ott volt hogy nem volt rajtam szemüveg és ragasztó helyett a szemkenőccsel próbálkoztam perceken át.

2021. dec. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!