Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehetett célzás a garázstulaj...

Lehetett célzás a garázstulaj részéről, hogy előbb-utóbb álljak ki, mert valaki másnak akarja kiadni, vagy el akarja adni? (Részletesebben lenn.)

Figyelt kérdés
Már kb. másfél éve bérlek garázst, 3 havi díjat szoktam fizetni annyi időnként, akkor találkozunk is a tulajjal (ez van szerződés szerint is, 3 hónapnál gyakoribb fizetés nem is lehetséges nála). A legutóbbinál szóba hozta, hogy ha bármikor úgy gondolom, már nem aktuális, időben szóljak neki, hogy időben meg tudja hirdetni. Az elmúlt másfél év alatt nem hozott szóba ilyet, ezért az is eszembe jutott, hogy valójában ki akar tenni, csak ugye indoka nincs, hogy miért (mindig időben fizetek, és rendben is tartom a garázst), ezért inkább burkoltan fogalmaz, hátha leesik nekem, hogy azért hozta szóba, hogy amint tudok, álljak ki, mert valami ismerősének akarja kiadni, vagy el akarja adni előbb-utóbb. Más is gondolja ugyanezt, mint én?

2022. jan. 5. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Akárkije is vagy neki, a garázstulaj helyében én biztosan szólnék, hogy van egy jobb ajánlata..
2022. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tulaj bármikor meg gondolhatja magát .

Ha van többet fizető,vagy vásárló jelezni fogja időben neked .

2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog célozgatni és indokot keresni.

Amikor tényleg másnak szeretné kiadni akkor szólni fog kerek-perec.

2022. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem minek kell ennyire túlkomplikálni mindent...
2022. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!