Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sparheltről?

Figyelt kérdés

Sparheltet szeretnék vásárolni, és kinéztem magamnak ezt: [link]


[link]


Véleményeket nem igazán találtam róla, ezért gondoltam, megkérdezem, hátha itt van valakinek tapasztalata vele. Miért jó a sparhelt esetében (már ha jó egyáltalán) egy kerámia főzőlap?


Köszi a válaszokat.



2022. febr. 20. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlárazott dizájn termék, semmivel sem jobb, mint egy olcsó hagyományos.
2022. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Ez érdekes vélemény.

Keresgéltem, és valóban találtam olcsóbbat. Pl ezt itt:

[link]


Dezign-ra nekem ez is bejön, és az ára is határozottan jobban tetszik.

Viszont ami megragadta e figyelmem, hogy amíg ez utóbbi 73kg, az első 103.

Gondolom ez a felhasznált anyag miatt van, és innen ered az ár különbség is. Ill. hogy az elsőnél van lehetősség kültérről is a levegő bevezetésre.


Megkérdezhetem, hogy a véleményed mire alapoztad? Őszintén érdekel, és köszönöm. :)

2022. febr. 20. 23:22
 3/7 A kérdező kommentje:

És hát hagyományosban is van nem olcsó is:

[link]


Igaz, olcsóbb is akad:

[link]

2022. febr. 20. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Esszerutlenul draga.

A girenjenek is vannak ilyen antik stilusu tuzhelyei. 100 ezer korul.

2022. febr. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4- köszönöm a tippet.

Tudsz adni egy linket, hogy mire gondoltál? A Gorenje-től még nem találkoztam sparheltel.

2022. febr. 21. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresgelj kedvedre, van eppen eleg valasztek ...


[link]

2022. febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kerámia lapról nem látok több infót, hogy bevonatos, vagy kerámia. De olyasmi ek gondolnám mint a kerámialapos elektromosat, tehát merőlegesen vezeti jól a hőt, oldalra nem. De valahogy nem látom így igazi értelmét.

A 2# linked kisebb teljesítményű ( kisebb tűztér) így olcsóbb is.

A hagyományosból azért van jobbos és balos kivitel, amík az első linkeid kizárólag jobbos kialakításúak ( füstelvezetés).

Mivel felkapottak lettek, áruk is felment.


A súlyt és teljesítményt hasonlítsad, azonos teljesítmény mellett a nehezebbnél több a samott, vagy vastagabb az anyag.


Ha nincs terméknél vélemény, akkor keress. "sparhelt vélemény" és máris lesz valami eredmény a googleba, ha más nem, hát összehasonlítás, mire figyelj, videók stb. Valami így összeszedhető azért.

2022. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!