Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs áram a konnektorban, de...

Nincs áram a konnektorban, de mégis működik a mennyezeti lámpa. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Tehát bedugtam egy 12-voltos rgb ledszalag tápot. Pukkant egyet valami és a villanyóra abban a pillanatban lekapcsolt, vissza kapcsoltam azóta egyik konnektorban sincs áram, de a mennyezeti lámpák mindenhol világítanak, működnek.

Panel lakásról van szó amit spanommal bérlek. Mit tudnék a mainap folyamán tenni?



2022. ápr. 8. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A lakásban levő elosztót nézd meg, bükkfafejű!!! :D
2022. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11. Nem tagadom, bükkfafejű friss 18 vagyok xd de nem tudom milyen elosztóra gondolsz😅😅 folyosón van egy villanyóra ami mellett van egy kis megszakító.
2022. ápr. 8. 19:18
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Panellekásban benn, a bejárati ajtó fölött szokott lenni a doboz a biztosítékokkal, azt kell megnézni, le van-e csapva valamelyik.

Egyébként a mennyezeti lámpák nem konnektorról működnek és másik elosztási körön szoktak lenni.

2022. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért kérdeztem és próbáltalak rávezetni. Kint a folyosón felkapcsoltad a főkapcsolót, de bent a lakásban a bejáratnál van még egy doboz, abban is vannak kapcsolók...., Az egyik lekapcsolva.
2022. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ahh királyok vagytok, én még csak most költöztem ide eddig még nem is figyeltük 🤣🤣❤

Megvizsgálom xd

2022. ápr. 8. 20:43
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáld! :) Ha csak "lefittyedt" az egyik, told felfelé vissza. Ha így sincs áram, akkor valószínűleg szerelő kell, mert a régi, olvadó biztosítékokat (amiket házilag két perc alatt ki lehetett cserélni) felváltották az új típusúak, azokhoz én már nem értek.
2022. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ehh üres a doboz 🤣🤣🤣🤣... Szerintem ez villanyszerelős szitu. Köszi hogy probáltatok segíteni.
2022. ápr. 8. 22:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt villanyszerelő?
2022. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 qkker1 ***** válasza:

#18


5 hónap alatt remélhetőleg volt.

2022. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!