Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » EGLO 97542 mennyezeti lámpához...

EGLO 97542 mennyezeti lámpához hol lehet alkatrészt venni?

Figyelt kérdés

Nem világít. A komplett lámpát nem akarom cserélni 50+ ezerért, viszont ha egy párezres alkatrész cseréje megoldaná a problémát, akkor annyit megérne.


Köszönöm.


U.I.:

- Hol vetted? - Sehol, ingyen kaptam, mert nem volt kihasználva.

- Garancia nincs már rá? - Nincs, nincsenek papírjai.



#lámpa #LED #mennyezet #eglo #97542
2022. ápr. 20. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol. Esetleg kínai oldalakon, ha tudsz paramétert az alkatrészhez. Vagy tudod mi a rossz, és keresel valami belesuerelhetőt.
2022. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Távvezérlőben jó az elem? Nincs nullára véve a fényerő ? Ha ennek ellenére sem jó akkor tápegysége meghalt.
2022. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom ehhez és ehhez hasonló lámpákhoz semmilyen alkatrész nem kapható és nem is pótolható legalábbis gazdaságosan nem .Például ehhez fényerő és színhőmérsékletszabályzós vezérlőtáp kell ami ha esetleg található is megfelelő műszaki paraméterekkel az kb 20-30 ezer forintos kategória , ha a led modul halt meg azt pedig egyáltalán nem tudod pótolni. Eleve úgy vannak tervezve hogy cserés legyen ne javítható - inkább szerezz be egy új lámpát . (vill.szer)
2022. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Meglepő módon magyarországi csapat, amikor én egy kifutó széria különböző modelljeit akartam összevadászni, nagyon segítőkészek voltak

2022. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!