Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tiszta "kihalt" a szobám. Mit...

Tiszta "kihalt" a szobám. Mit tegyek, hogy kis "életet" tegyek belé?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem szeretem a szobámat, mert olyan hangulatlan, nem jár benne sok ember, de teljesen ilyen halottias érzésem van benne >.< mintha teljesen egyedül lennék a világon. nagyon rossz érzés ez, még aludni is utálok benne, persze muszáj. sokszor megyek át szüleimhez:) meg ha a testvérem nincs itthon az ágyában alszok. remélem értitek, az a kérdésem, hogy hogyan lehetne hangulatossá varázsolni, hogy szívesen csináljak ott mindent? ez mitől függ? festessem át a falat, (fehér) meg én szeretem a kicsit zsúfoltabb helyeket, az meg túl nagy nekem és nagy a légköre vagy mi segítsetek :) köszi:)

13/L


2010. szept. 17. 20:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ne nevessetek ki ha hülyeséget írtam, gyorsan kellett fogalmaznom:D előre is köszi a válaszokat
2010. szept. 17. 20:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szobám fala tele van mindennel, leginkább a rajzaim "festményeim" vannak fölragasztva/akasztva, ezenkívül van 2asztal teljes rendetlenség. Amikor kisebb voltam a falra rajzoltam.
2010. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Virágok, díszpárnák, képek a falakra, plüssállatok az ágyra, meleg tónusú függöny az ablakra, és a fal átfestése is jó ötletnek tűnik. Valamilyen meleg színt válassz, pl. halványabb árnyalatú narancssárga - így még télenis napsütötte hangulatú lesz a szobád. Sok sikert!
2010. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy festés az már önmagában sokat segít. Meg szobanövények. De ne kaktuszt! Ha félsz, hogy nem tudod gondozni, kérd meg anyukádat, hogy emlékeztessen mikor és mennyit locsold aztán majd belejössz.
2010. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy cicát, és többé nem érzed magad egyedül a szobában!
2010. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen, a szobafestét már szinte tuti, majd a bútor elrendezéssel is varázsolok valamit, lehet hogy unom hogy már 10éve ugyanolyan.

jólenne még pár ötlet köszönöm az eddigieket :)

2010. szept. 17. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be sok növényt, fesd valami vidám színűre a szobád, szerezz faliszőnyeget, esetleg valami jópofa, színes rongyszőnyeget. Ha vannak plüssállataid -és gondolom, mint a lányok zömének neked is van- ne rejtsd el őket a szekrénybe, pakold szét az ágyon, vagy vegyél egy nagy kosarat, amibe bepakolhatod őket, aztán tedd a földre valami útba nem eső helyre. Tegyél ki képeket (posztereket inkább ne, mert pár év múlva gyerekesnek fogod őket tartani), inkább valami szép tájat ábrázoló képet; nekem pl szalvétaképeim vannak (gipszkeretben), tündérkéket ábrázol, azok is szépek. Ha gyűjtesz valamit, kipakolhatod a polcra (és a parfümöket gyűjtöm, nagyon szép, ahogy egy nagy polcot elfoglalnak a színes üvegcsék), így saját kis "kiállítást" hozhatsz létre.

Minden rajtad áll, sok szerencsét;)

2010. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a zsufis helyeket,akkor csinálj magadnak "kuckót" a szobádba. Legegyszerűbb úgy,hogy az ágyadat elválasztod a szoba többi részétől térbe állított szekrénysorral vagy polccal,amid van. Akkor rögtön van két szobád, egy háló és egy másik.Az ágy felőli oldalon nem kell ablak,a szellőzés meg rendben van,hiszen a szekrény nem ér a plafonig. A festés fontos,persze szerintem a fehér fal a legjobb,mert akár minden hónapban más lehet a szobád,ha más színű dolgokat teszel rá.Gyurmaragasztóval érdemes,ezt nyom nélül le tudod szedni.Fontos,hogy ne egy db mennyezeti lámpa legyen,mert az is idegenné teszi a szobádat. Hanem legyen egy olvasólámpád az íróasztalodnál,egy éjjeli(hangulat)lámpád a hálószobai részen,esetleg egy állólámpád. Látom,hogy még nagyon fiatal vagy,nincs saját jövedelmed,azt sem tudom,hogy milyen anyagi lehetőségei vannak a szüleidnek,-de nagyon olcsón tudsz turkálóban textileket venni,csinálhatsz belőle ágytakarót,párnahuzatot, falra vagy a szekrény hátuljára teheted-lényeg,hogy színben harmonizáljanak egymással.Nagy varrástudás sem kell hozzá.Az íróasztalod környéke lehet a másik kuckójellegű hely,tegyél a falra parafa(vagy hungarocell) táblát,amire kitűzhetsz mindenféle kedves dolgot,és emlékeztetőnek se rossz. És legyenek növények a szobádban,mert élővé főleg ezek varázsolják. Persze állatok is lehetnek,de az már sokkal nagyobb gond.
2010. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De jó látni, hogy ilyen emberek is vannak itt akik tök normálisan válaszolnaakK!!:) köszönöm mindenkinek, ez a kuckó dolog meg a faliszőnyeg/textil is nagyon jóó! majd beszélek a szüleimmel megint köszi:)
2010. szept. 18. 08:00
 10/10 anonim válasza:
Nem játszottatok szellemidézést soha? Annak is lehet köze a dologhoz.
2010. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!