Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire ésszerű gondolkodás...

Mennyire ésszerű gondolkodás kiköltözni Kanadába a háborús helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Szóval ugye van a háborús vészhelyzet, ami alapján bármikor behivhatók katonai szolgálat teljesítésére a férfiak nagy része. (18 éves kor fölött, mint tudjuk)


És, hogy ennek elkerülése érdekében a család biztonsága érdekében mennyire ésszerű elhagyni mostanában valamikor az országot és Kanadába költözni?


(Angol tudás van)


Köszönöm az építő válaszokat!


18 éves fiú vagyok. Én úgy gondolom, hogy ésszerű. Ha én családfő lennék akkor egyértelmű lenne a válasz. Igen.


Viszont szüleim szerint: "Majd akkor megyünk, ha muszáj lesz"


Na most véleményem szerint ezzel "csak" annyi a probléma, hogyha már "muszáj lesz" (behívnak) akkor már nem lehet kimenni a határon.



2022. jún. 6. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, ésszerű döntés.
Nem, nem az.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Annyira orulok, hogy szerinted ennyire egyszeru kanadaba koltozni, hogy akar mar holnap indulhatnatok.

Te tenyleg ennyire hulye vagy?


Van tobb millio sporolt penzetek? Olyanrol, mint vizum, hallottal mar? Tudod ugye, hogy max 3 honapig kapjatok meg,munkat azzal vallalni nem lehet, aztan johettek is szepen haza?

Hu, de esszeru dontes 🤣🤣🤣

2022. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Menekülnél mint a patkányok??
2022. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyan egyszerű, mint gondolod :)
2022. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te hol laksz most Ukrajnában? Mert ok akkor megértem hogy félsz és inkább költöznél onnan. De Magyarországon semmi félnivaló, nem lesz itt semmilyen sorozás, NATO ország vagyunk, mi kimaradunk. Mellesleg már kezd véget érni ez a "háború", az ukránok keletről verik vissza az oroszokat. Ha ezt a kérdés februárban tetted volna fel, akkor jogos lenne, akkor tényleg a többség be volt kakilva a helyzettől, azonban mostanra világossá vált h nem kell tartani a "nagy" orosz seregtől...
2022. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező Kanada már nem fogad cigányokat.
2022. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű Kanadába költözni, bár nem a felsorolt okok miatt.
2022. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!