Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne kicsukni valakit a szobámból úgy hogy nincs hozzá kulcs? Nagyon szükséges lenne

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ; ha amikor benn vagy, akkor egy széket ferdén a kilincs alá feszitesz, akkor nem lehet bejpnni, de esetleg a kilincs meg a padló sérül vagy tönkremegy. CSAK nagyon indolkolt esetben csinálnám. A legtöbb ajtóhoz lehet kulcsot szerezni, az az egyszerübb.
2010. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

told elé a szekrényt!

vagy szerelj fel reteszt!

vagy vegyél kulcsot! Tolj bele egy szappandarabot, akkor kivágja azt kulcsformára, azzal emégy a zárszaküzletbe, vagy a kulcsmásolóhoz.

2010. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a baj? ki akar bejönni? veszélyezteti az egészségedet?
2010. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Belül a kilincset rögzítsd: Nekem nagyon bevált, hogy volt egy hosszú falécem, olyan 7x7-es átmérőjú, annak a végén faragtam egy u alaku részt, és azt nyomtam a kilincs alá. A léc persze a padlóig ért, az lehetett olyan félméter hosszú,ahogy a kilincstől a földig érjen. Az atyaúristen sem tudott bejönni a lakásban.Ezt eljátszhatod a szobád belső ajtó részén.
2010. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fogsz egy kampót,vagy egy szöget,mikor nincs otthon senki,belevered az ajtófélfába,így ha befelé nyílik az ajtód rá tudod hajlítani,és nem tudják kinyitni.Sajna ennél értelmesebben nem tudtam elmagyarázni,de én is így csináltam.
2010. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha befelé nyílik, "ráhajtót", ha kifelé, akkor "beakasztót" kell felszerelni. Persze ezeket csak úgy tudod használni, ha te benn vagy a szobában.
2010. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
beakasztónak jó eg y madzag amit a kilincsre kötsz, és egy szegre csavarod a másik végét.
2010. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy a ráhajtót és a beakasztót többféle méretben meg lehet vásárolni egy vasboltban, nem túl drága.
2010. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelj fel egy új zárbetétet ezer forint sincs a legolcsóbb.
2010. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

felteszel egy lakatpántot mindkét oldalra, és veszel el lakatot.

bármelyik oldalról be tudod zárni, oszt csókolom.

2010. szept. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!