Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó ötlet volt hogy külföldre...

Jó ötlet volt hogy külföldre jöttem,vagy több értelme lenne vissza menni Magyarországra?22/L Részletesebben lent

Figyelt kérdés

Édesanyammal laktam eddig.Felnottkepzesen tanulok,ahol kapok egész jó kis ösztöndíjat,ha jól tanulok.Mellette dolgoztam,de egészségügyi okok miatt,illetve a magyar mentalitás miatt(ezalatt az állandó b*szogatast értem)beleuntam.

Nem akartam anyám nyakán lenni,nem szerettem Magyarországot.

Semmi nem köt oda,de most hogy kint vagyok egyik rokonomnal külföldön hiányzik.

Elkezdtem itt dolgozni.

Normálisak,de a főnök nem akar bejelenteni,nem igazán van szabadságom.Az iskolát még nem hagytam ott,de azt így nem tudom elvégezni.

Szeretnék külön élni,új életet kezdeni,de úgy érzem csak elmenekültem az egész elől.

El akarom kezdeni a saját életemet.

Az ország jó,ahol vagyok,de rossz hogy nincs itt senkim,nem tudom a nyelvet,és vannak dolgok,amik hiányoznak.

Nem tudom,hogy a sulit érdemes lenne-e befejezni,plusz ha kapom az ösztöndíjat és lesz munkám talán nem lesz probléma.

Nem tudom.

Körülményes az,ahol most élek.Rokonom együtt él a párjával egy nagyon kicsi garzonba,és én ide jöttem.

Veszekednek allandoan,nem tudok aludni,külön költözni meg nem tudok,viszont ha magyarba vissza megyek gyengének fognak tartani.

Mit kéne tennem?


2022. szept. 12. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Magyarba...

Sajnos neked nem tudok segíteni.

2022. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Maradj ott ahol vagy!

Hidd el, mindenkinek - neked is, nekünk is itt “Magyarba” -jobb ha maradsz!

2022. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Kérlek szépen maradj!

Lenne pofád ilyen leírása után az országnak és az embereknek visszanyomulni?

2022. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Tehát feketén dolgozol kint, nem érzed jól magad, magányos vagy, a nyelvet se beszéled...


Sezrintem magától értetődő, hogy ez nem neked való.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy mások mit mondanak majd... Elereszted a füled mellett.

2022. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Tanulással többre mész. Külön meg most sem tudtál költözni, nem vagy önálló.
2022. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pénz nélkül, minden szempontból tanulatlanul sehol a világon nem lesz neked Kánaán, erre számíts! Ha meg az emberi kapcsolatok hiányoznak, azt ki kell építeni, nem ország függő.

Mondjuk én a te feltételeiddel (betegség, iskola, nyelvtudás hiánya) ki se mentem volna, egy pár mellé harmadiknak egy szobába., de mindenkinek mást jelent az “önállósodás”

És hogy mennyire gáz hazajönni?

Kizárólag attól függ, hogy milyen körítéssel mentél el.

Ha akkor is így fikáztál mindent és “ na majd én megmutatom”, akkor valóban ciki.

2022. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó átugrani a lépcsőfokokat. Menjél szépen haza, fejezd be a sulit, tanulj nyelvet, utána lesz rendes melód. Fejezed be a sulit, tanulj közben meg egy nyelvet rendesen akár a youtube-ról... különben megragadsz örökre egy szobában és kényszerpályán leszel. És ha kell, békülj ki anyukáddal, az sosem ciki.
2022. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha "idegenbe" nem boldogulsz (ahol ugye kolbászból van a kerítés), akkor "magyarba" se fogsz boldogulni.

Maradj ott!

2022. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Lehet bened van a hiba se ott nem jó se itt
2022. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk már álszentek: tanulatlanul, szakma nélkül, azért mégiscsak jobb egy fejlett nyugati országban nyomorogni.
2022. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!