Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményeket kérni...

Szeretnék véleményeket kérni Pécs kertvárosról. A Sztárai Mihály utca környéke milyen? Mi a véleményetek az ott található újabb építésű lakásokról? Fellbach lakóparkról például? Aki ott lakik, mi a tapasztalata? A közbiztonság milyen?

Figyelt kérdés
Nem csak a negativ véleményekre lennék kiváncsi. Vidékről költöznék és kertvárosban nézek eladó lakásokat. Köszönöm szépen, aki válaszol.

2022. okt. 13. 13:59
 1/1 anonim válasza:
Én kertvárosban lakok és nagyon szeretem. Valamiért az egésznek van egy hangulata. Egész kertvárosban vannak érdekes alakok, de amerre te nézel lakást az egy viszonylag nyugis környék. Van a közelben egy iskola, szóval a gyerekzsivaj lehet zavaró, viszont a közbiztonság emiatt valószínűleg nagyobb. Közlekedési szempontból jó helyen van. Vannak buszmegállók, boltok a közelben, a forgalom akkora mint bárhol máshol kertiben, de szerintem ez sem okoz problémát. Nagy a zöld terület, szóval az ablakból nem egy panelt fogsz látni, kutyasétáltatásra alkalmas. A lakóparkról sok mindent nem hallottam, de véleményem szerint nagyon szép, én is szívesen odaköltöznék. Ennyit tudtam nagyjából elmondani róla. ;)
2022. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!