Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy nagyobb városban milyen...

Egy nagyobb városban milyen áron dolgoznak a szobafestők?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szobámat 55ezerért festette ki a festő úgy, hogy az egyik fal világos narancssárga, a másik pedig sötét narancs és nem is lett jó...!
2010. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Konyha és hall részre a kettőre együtt mondtak 20-t nekünk.
2010. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 brigimama ***** válasza:
Én csak saját munkáink árairól beszélnék,amilyen áron dolgozunk..Tisztasági festés 700ft/nm anyagosan.Új épület festése 1150ft/nm anyagosan.Persze sok függ a színtől és a fal minőségétől.
2010. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én itthon festettem és úgy számoltam ki hogy kb 20.000lett volna a munkadíj, az anyagdíj kb 15.000ft.

Festőnek tanulok és kb 300ft/m2 áron megy a festés. Bár én maszekba még nem festettem, csak itthon.


700ft/m2 az k.rva sok, bár tudok olyat aki baráti áron festette a kis konyháját 40ért.

2010. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem tudod,a festők,hogy számolják a nm árat ki,Ha a plafont is festeni akarom,meg mindent.Ablakokat ,ajtókat levonják,vagy a ház nm -ét nézik?
2010. nov. 8. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg az ablakokat, ajtókat le kell vonni, kivétel az 1m2-nél kisebbek, azokat bele lehet számolni.

Hallottam olyan festőről aki nem vonta ki az ablakokat pedig az egyik falon 3-4 nagyméretű ablak volt.

A mennyezet festés négyzetméter ára ugyan annyi mint az oldalfal festésnek, itt vidéken 300-350ft/m2 körül mozog.

2011. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!