Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért lesz hideg a konvektor?

Miért lesz hideg a konvektor?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom tűz forró, de ha egész nap megy, akkor egy idő után max langyos lesz. Nyilván ugyan azon a fokozaton van és a gázóra is ugyan úgy pörög...
2022. nov. 17. 00:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy leszabalyoz, de akkor a gazoranak sem kellene annyira pörögnie gondolom...
2022. nov. 17. 00:19
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem folyamatosan megy, ha eléri a kívánt hőfokot átvált őrlángra.
2022. nov. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem érted.

A konvektor ki és bekapcsol. Ennyi. A tekerőgomb skálán egy kívánt hőfokot állítasz be. Ha kell bekapcsol és fűt, ha elérte a hőfokot, kikapcsol.

2022. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem, de ha leszabalyoz és átváltozás orlangra akkor nem kellene gondolom ugyan úgy pörögnie a gazoranak...
2022. nov. 17. 08:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs, autokorrekt de érthető remélem :D
2022. nov. 17. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
De pörögni fog mert az őrlángot is az tartja életben de elvileg ilyenkor lassabban pörög mint mikor begyullad az egész.
2022. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg, de ez a bajom, hogy gyakorlatilag meg nem. Ha én rakom őrlángra, akkor alig pörög, de ha magától leszabályoz, akkor kb ugyan úgy pörög...
2022. nov. 17. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs.

Ha a főlág a fűtés kikapcsol, nincs mi fogyasszon.


Mit értesz leszabályzáson? Bekapcsolt a főláng, aztán kikapcsolt? Mit csinálsz pontosan?

2022. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!