Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest XIII. kerületben hol...

Budapest XIII. kerületben hol vannak a veszélyes helyek/utcák/városrészek illetve a biztonságos és kulturált részek?

Figyelt kérdés
Hamarosan kiveszek majd egy albérletet a kerületben, és érdekelne, hogy hová biztosan ne költözzek, mert gázos környék, és mely részekben/utcákban gondolkodjak, ahol normálisabbak az emberek, és kevés a búncselekmény.

2023. jan. 17. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hegedűs Gyula utcában nőttem fel, gyerek is oda jár most a mamához, teljesen biztonságos környék.

Sok a zsidó ujlipotban, de nekem sose volt velük konfliktusom. A csövesek ujlipotban is megszaporodtak, de manapság hol nincsenek.

Az árpád híd környékére is veszélyes kornyekkent hivatkoznak, most itt lakom, nem veszélyes. Én amúgy ujlipottol az árpád hídig néznék lakást mert nekem csak a kerület ez a része tetszik. Még a lehel piactol a dozsa gyorgy útig is sok az új modern épület, ott se élnek rossz arcok.

Én is a szabolcs utcát és béke teret kerülném lakhatás szempontból de gyalog átutazóban az se vészes.

2023. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"muzsikus alatt úgy érted, hogy roma vagy rossz arcú egyén?"


Is is..


Munkám során több dílerrel / zűrös alakkal kerültem már kapcsolatba arról a környékről származástól függetlenül.

2023. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
Szerintem jó környék. Ismerősöm arra lakik. Sosem panaszkodik.
2023. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Angyalföld jó hely, Váci Greens irodaházak magassága, Fiastyúk, Madarász Viktor u., Tahi u. stb, biztonságos, jó környék.
2023. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Van abban valami logika, hogy a Rákos patak mint választó vonal, és ahhoz képest a kerület északi része azok a jobb részek?
2023. jan. 24. 20:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
13. kerületben mozgok kb 30 éve tömegközlekedéssel,lány vagyok. Soha sehol nem volt probléma. Sőt, volt,hogy hajnalban jártam haza gyalog és akkor se. Sztem Bp-n jónak mondható a közbiztonság.
2023. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!