Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik megbízható otthoni...

Létezik megbízható otthoni munka? Ha igen, hol keresgéljek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 09:03
 1/7 anonim válasza:
Állítólag van,én is kerestem de nem találtam sehol!A lényeg olyannak ne dőlj be hogy "fizessen be x ft-ot és küldjük a csomagot" mert ez átverés!Még ha csak 600ft-ról is van szó akkor is.Olvasgass fórumokat hátha találsz benne valami érdemlegeset, de előre szólok rengeteg szabadidő elpazarlás míg keresel.Az esetek 99%-ában nem találsz semmit.
2010. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én egy éve vagyok munkanélküli, és hidd el van időm keresgélni. Sajnos semmi pozitív eredmény:(
2010. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most találtam , koszorúkat fogok díszíteni bedolgozásban.
2010. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hol találtad a koszorúdíszitéses dolgot???
2010. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos én is arra a következtetésre jutottam, hogy átverés majdnem az összes hirdetés.
2010. okt. 5. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nem így vannak meghirdetve!!

Hanem mondjuk a hirdetésben az áll, hogy titkárnőt keres, és az interjún derül ki, hogy otthonról is végezheted, ha akarod.

2010. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rondakutya válasza:
Az összes otthoni munka hirdetés átverés. Sajnos ma nálunk még nincs ilyen. Ha mégis beleugrasz egybe hamar rá fogsz jönni, hogy csak Te fizetsz, de neked nem fizet senki. A leggyakoribb átverés, hogy fizess x összeget aztán küldenek egy csomagot. Csomag nem jön, csak egy levél, hogy te is adjál fel ilyen hirdetést és neked is fizetnek akik dolgozni akarnak (talán).
2010. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!