Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fürdőszobánk alatt folyik a...

Fürdőszobánk alatt folyik a víz a plafonból, a pincében! Egy villanykörte lóg a plafonból és arról csöpög, csak holnap tudunk szerelőt hívni, éjszaka nem gyúl ránk a ház?

Figyelt kérdés
A pincében le van kapcsolva a villany, de azért félek, egyedül 2 kisgyerekkel, meg attól is h csak nem szakad le a plafon míg alszunk.

2023. jún. 15. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
De ennyire elb@szta valaki?
2023. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsszolgálat túl drága lenne?!


(Tényleg, nehogy baj legyen! Akkor inkább a gyorsszolgálat! Nincs kiírva az elérhetőségük?!)

2023. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A lefolyó csövei oldalt szárazak, lehet, hogy a zuhanyzó körüli szilikonozás lessz a gond?
2023. jún. 15. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lámpa van lekapcsolva, vagy az áram is ott abban a helyiségben? Mert ha az utóbbi, akkor gond nem lehet.
2023. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak a lámpa, sajnos nemtudom hogyan kell lekapcsolni, csak azt az 1 helyiséget magában.
2023. jún. 15. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztosíték lekapcsolható, de lehet, nálatok máshogy van.

Vagy villanyóra, de az mindent is lekapcsol.a

2023. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van biztosíték de rengeteg kapcsolóval, ha volt, hogy leváltott valamelyik akkor visszakapcsoltam, de nem tudom melyik hova megy sajnos, úgy döntöttem óránként fogom figyelni, reggel jön át teso és rendezkedik, köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. jún. 15. 22:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiiktatod azt a kismegszakítót amelyiken az áramköre van ennyi. Felkapcsolod a lámpát lent, ha már rövidre zár akkor amúgy is levágja a biztosítékot, ha nem akkor meg elkezded egyesével lekapcsolgatni. Ha szerencséd van akkor van külön áramköre, ha nem akkor egyből a főmegszakító mögé kötötték be ami szívás.

Ha csak csöpög akkor sem leszakadni nem fog a födém (rég beb.szna ha ennyitől leszakadna), sem kigyulladni semmi, de rövidzárlat még attól lehet (levágja a biztosítékot mint a sicc), illetve ha feszültség alá kerül ez-az akkor rázós lehet lent a pincében a helyzet.

2023. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt nem értem, eredetileg miért a szexualitás kategóriába raktad a kérdésedet :)
2023. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó most sokat segített, én arról el is feledkeztem, hogy levált, ha valami gubanc van. Most nem csöpög már mert nem engedem a vizet. Akkor csak nem lessz semmi reggelig, tesom is mondta h nyugi nem lesz semmi gond reggel munka előtt benéz, csak félig már aludt mikor hívtam és nem tudtam kivallatni a részletekről. Köszi mindent.
2023. jún. 15. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!