Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tisztítóban vállalnak matrachu...

Tisztítóban vállalnak matrachuzat tisztítást?

Figyelt kérdés
Körülbelül mekkora összegért végzik el? 180x200 matrac huzatjáról van szó.
2023. júl. 4. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
MIlyen vastag? Nem fér bele a mosógépbe?
2023. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vastag, olyasmi mint a linkelt matracon van. [link]


Nagy nehezen lehámoztam a matracról, de kb. a 3/4 része, sőt inkább még annyi se fért be a gépbe. A gépünk elvileg 7 kg-ot tud. A két paplanunkat bele tudom gyömöszölni amikor mosom, de ezt sajnos nem. Maximum a kádban próbálhatnám meg kézzel mosni, de hát az nem is olyan hatékony, meg ugye utána kipréselni sem bírnám rendesen belőle a vizet. Arról nem is beszélve így hol szárítanám ki, és mennyi nap alatt.

Tisztításra szorul, szóval így is-úgy is kifizetem, amibe kerül, csak kérdés, hogy vállalnak-e ilyesmit.

2023. júl. 5. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy vállalják tuti van nagyobb gépük,de mosodák is ezért vannak oda is befér,jóval nagyobb gépek vannak ,valószínü olcsobb is.

Az enyémbe éppen befér de kimosni így nem lehet,max kádba és mosógépbe centrizem ki

2023. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami nálunk van tisztító nem vállalta, mert hogy neki sem fér bele a gépébe :O

Végül elvittem a bubbles-be, 5000Ft körül volt a mosás+szárítás. Nyilván, ha nem rakod bele a szárítógépbe, akkor csak fele pénz

2023. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát végül tegnap reggel hirtelen felindulásból bevágtam a kádba, és kimostam. Nem volt egyszerű feladat, pláne kicipelni vizesen, merthogy kinyomkodni a vizet alig lehetett, meg aztán a kihúzott ruhaszárító kötél is jó hogy strapabíró, és nem szakadt le a súly alatt. :D Estig olyan 60%-osan megszáradt, ma ha kisüt a nap, akkor szerintem kiszárítja. De legközelebb biztos nem vállalkozom rá. Vagy megy tisztítóba, vagy újat veszek inkább.
2023. júl. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!