Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanyóra cserénél kérnek...

Villanyóra cserénél kérnek valamit, amivel igazolom magam?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, tudom az én trógerségem - de még az előző férjezett nevem szerepel a rendszerben, de mivel azóta újból férjhezmentem, így változott a nevem. Viszont ezt még nem irattam át.

Holnapra lenne egy kötelező villanyora cserém, amiről értesitettek, illetve személyesen kell jelen lennem. De ugye xy-ként, miközben nekem más a nevem már. Kérnek ilyenkor személyit vagy bármit?

Persze elintézem mihamarabb ezta név dolgot, de nem tudom jelen esetben ilyenkor mi van.



#villany #névváltozás #Villanyora csere
2023. aug. 9. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezzel a munkavègzès, ès az óraállások vannak leigazolva.

Akár a règi neved is odaírhatod, őket nem èrdekli, szemèlyit meg nem kèrnek.

2023. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs :DD Tényleg jó nagy tróger vagy :D


Nálam volt sok óracsere már, egyszer sem kérdék a személyi igazolványt. Amikor albérletben laktam, akkor is én voltam ott mindegyik (villany-víz-gáz) óra cseréjénél és az sem zavarta őket, hogy László vagyok, nem Anita... :D

2023. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!