Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjak kéményseprőt?

Szerintetek hívjak kéményseprőt?

Figyelt kérdés
A kéménykürtőt tükörrel megnéztem, tökéletesen látszódik a a kémény fala képezte négyszög, nincs semmi eltömődés. A kémény alját a tisztítónyíláson kitakarítottam. Ennél többet nem tudok tenni. Tavaly előtt volt utoljára kéményseprő, akkor jól megcucálta a kéményt, utána kitakarította. Tavaly csak kitakarítottam a nyíláson keresztül. Idén nem tudom, hogy érdemes-e kihívni, ha megcucálja a kémény falát, biztos lejön róla még korom ami 2 év alatt rakódott le. 50m2-es ház 1db cserépkályhával fűtve.
2023. szept. 6. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel èvi 1 ingyenes, így nem vesztesz vele.

A korom egy dolog, de a kátrányosodást is kell ellenőrizni, mennyi rakódott, az nehezebben jön le,ès problèmát is jobban okoz

2023. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ingyenes a kéményseprés, most még időben is vagy , tudtok időpontot neked kedvezően is találni a fűtési szezon előtt, hát érdemes kihívni.

Lehet, hogy most még nem lenne fontos, de jövőre tuti kellene és mi van ha jövőre nem tudod majd ilyen egyszerűen megoldani, mint most? Akkor legalább tudni fogod, hogy idén megnézetted, jövőre meg elég ha megint te kitakarítod.

2023. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld a cucálást a kéménytől!
2023. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!