Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol, milyen fóliát érdemes...

Hol, milyen fóliát érdemes venni tüzifa takarásra?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
A legolcsóbbat.
2023. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Két opciót tudok, vagy veszel festékboltban valamilyen takarófóliát, de sajnos még a létrázhatót is széteszi 1 év azatt az UV, vagy tetőfóliát tekercsben.
2023. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szellőznie kell első sorban. A vizes fa berohad ha nem tud száradni. A takarás csak a tetejèt èrinti. Oda inkább egy ponyva, hogy fentről ne ázzon direktben. A fóliát szèttèpi a szèl ès jèg.

A fenti okok miatt egy oldalak nèlküli tetős fatárolóba szokás rakni.

2023. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

A legolcsóbb festékbolti takarófólia?

Hát ti sem láttatok még farakást 1. és 2. Ahogy meglátja a vékony fólia a szálkás fát már attól elszakad. Ha sikerül sérülés nélkül rárakni, akkor 1 perc múlva a szél fogja elszakítani.

Ha fóliát akarsz, akkor valami jó vastagot, strapabírót vegyél - ami meg persze nem ócó.

Én in inkább a ponyvát javasolnám, azt hosszú évekig tudod használni. A teteje legyen letakarva, oldalt maradjon nyílás ahol tud áramolni a levegő. Teljesen ne burkold be semmiképp!

2023. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

#4 Áruld már el, hogy minek kell fikázni a másik írását? Gondolom te meg valami panellakó vagy, vagy gázzal fűtesz! A létrázható takarófólia egyáltalán nem vékony, ja és én fával fűtők vagy 20 éve.

Üdv:1-es

2023. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis 2-es :) Mellesleg meg a ponyva is szétmegy 1-2 év alatt, az se bírja az UV sugárzást, és szét is tud hasadni, aztán jóval többe kerül mint a fólia.
2023. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tetézd 1-es. Ebből nem jössz ki… lehet hogy 20 éve fával fűtesz. De fóliát nem raktál rá sosem az is biztos különben nem mondtál volna ekkora marhaságot.
2023. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 Te is csak hantázol, meg max a neten olvastál utána, szerintem , de gyakolati tapasztalatod nincs a témában, csak fikázni jársz ide. Azt se tudod milyen a létrázható fólia, a tetőfólia se egy gyenge szar mint pl egy kukazsák, de már leszólod. Használtam medencéhez való ponyvát,az is kb 2 évet bírt ki. Ennyit a hozzáértésedről

Amúgy meg 2-es vagyok ha hiszed ha nem

2023. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 L.. István ***** válasza:

Inkább takaróponyvát vegyél, ilyesmit:


[link]

2023. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mi mire kèszül. Egy lètrázható fólia bár vastag, de sem UV nem bírja, sem a hideget, amikor is nem sokat èr a vastagsága, csak belső hasznàlatra jó. Kint lehet 1 idènyt kibír, de èn nem hinnèm. A tófólia már okèsabb, az kinti kivitel.

De legjobb a ponyva, megerősített szèlekjel, kültèri használatra.


Most nem azèrt de a legolcsóbb fólia a festèsnèl használható takaró fólia.

2023. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!