Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédnak van egy hatalmas...

A szomszédnak van egy hatalmas fája, aminek a gyökere a föld alatt átjön az én telkemre és ott kb feláshatatlan a kertem. Ti problémáznátok emiatt?

Figyelt kérdés
jan. 4. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szenzitív vagyok a szomszédok "birtokháborításaira", de ebben nem vagyok biztos. És miben merül(ne) ki a problémázás, vagy mire vezetne.
jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kert miatt nem problémáznék, max ha járdát vagy alapot nyomna szét a gyökér.
jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyökere ott van, akkor a lombja is nem? Mennyire van közel a kerítéshez?
jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarom felásni, akkor semmiképpen.

Ha fel akarod ásni, az arra utal, hogy veteményt akarsz ott. Ha a gyökere ott van, méghozzá ilyen magasan, akkor a lombja is ott van felette. Úgy meg semmi se fog ott megnőni.


Szóval a kérdésed hülyeség.


Úgy lenne értelme föltenni, hogy problémázna-e valaki azon, ha a szomszéd fájának a lombja föléje nőne a kertje adott részének.

jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fák gyökerei általában az ásónyom mélységénél jóval mélyebben vannak. De ha ennek a fának ilyen magasan is vannak gyökerei, esetleg magaságyást lehet föléje emelni, így ásás nélkül megoldható lenne a veteményes.
jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha nem akarom felásni, akkor semmiképpen."


Mi az hogy felakarod ásni? Nem te, hanem én! Ez így hülyeség. A válaszodnak úgy lenne értelme, "Ha felakarod ásni, akkor semmiképpen".

jan. 5. 11:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy van lombkoronája reggeltől délig odasüt a nap. A nap nem csak merőlegesen süt a fejed felől, hanem oldalirányban is. Szóval ismételten ostobaság amit írtál.
jan. 5. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel a kérdezővel is meg vagyunk áldva...
jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8:))))
jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!