Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történik egy matraccal ha...

Mi történik egy matraccal ha nehezebb ember használja mint amit javasolnak?

Figyelt kérdés

Táskarugós matracot és egy új ágyat szeretnék vásárolni. De szinte az összes matrachoz amit megtudnék venni MAX 110KG-os terhelést írnak. Én meg vagyok 125. Mi trörténik a matraccal ha én 125 kilósan fogom használni?


140x200 cm-es táskarugós matracot szeretnék venni.



jan. 7. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A kókuszrèteget felejtsed el. Töredezik, összeprèseled, nem rugalmas.

Egy átlagos hideghab 28-32kg/m3 a jó minősèg ez felett kezdődik.

A hideghabrètegnèl a sűrűsèg adja az èlettartamot.

jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azért néztem ilyen táskarugósat mert egy gyógytornász aki a szüleimhez járt, aztmondta hogy mindenképpen olyat vegyek ha jó matracot szeretnék. Bár nekem szempont lenne hogy minél keményebb legyen.
jan. 8. 18:40
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindegyik lehet jó. Akár rugós, akár szivacs. Ez egyèn kèrdèse, kinek mi jön be. A kemènysèg alvási szokás, ès kinek mi szimpi.

Egy biztos. Minden habmatrac hideghab ( nem szivacs) a hideghab pontrugalmas, megfelelő alátámasztást tud adni. Ergonómikus, meg amit a marketing ráír. A rugósba a táskarugós jó, ahol a rugók külön mozognak. Erőssèggel beállítják a megfelelő alátámasztást.

Bármi lehet, ha neked kènyelmes.

A rugós jobban szellőzik. A hideghab minèl sürübb, annál tartósabb, de melegebb is. Ezèrt meleg a memóriahab, mert nagyon sürü. A jobb szellőzès, puhaság miatt a szivacsnál bordákat vágnak, csatornázzák, kombinálják

jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Másik matrac üzle? Melyik város?
jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Másik Szegedit neten nem találtam ahol hasonló árban lenne. Szeged jöhet csak szóba, szeged mellett lakunk falun.
jan. 8. 21:04
 16/19 anonim ***** válasza:

"Én meg vagyok 125. ... Most megmèrtem magam, ruhástól felöltözve vagyok 114,7 kg."

Észre se vetted és leadtál 10 kilót? :) Gratula! Hogy csináltad? Mindenesetre valamit jól csinálsz! Csináld tovább! :)

jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam méretkezni, és 125 volt az utolsó amire emlékeztem.
jan. 11. 19:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint egy bújtatott reklám.
jan. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És mit reklámoz?...
jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!