Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pb gáz vagy földgázas a gáz...

Ricsi1977 kérdése:

Pb gáz vagy földgázas a gáz tűzhely?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy gáz tűzhelyet, de mivel nem tudtam hogy különbség van a kettő között csak utólag… azt honnan tudhatom meg hogy volt használva a gáz tűzhely? Mert két féle bemenet van (colos menet) az egyiken egy flexibilis cső van, másik meg egy colos kupak. Meg ahogy leveszem a fekete kupakokat és az égőket kúpos csövek vannak benne aminek az alján egy csavar van betekerve és annyiból áll az egész, fúvóka olyan mintha az égők mellett lennének , csak nem értem hogy annak a nagy “ürességnek a kúpos csőbe olyannak kell e lenni vagy hiányos maga a gépezet” válaszokat előre is köszönöm!
febr. 11. 00:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Mora 1180 a típus
febr. 11. 00:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rajtahagytak flexi csövet, akkor földgázos lehetett. A pbre reduktor kell.

Többiről fotót rakj fel. Amit írsz talán az ègèslevegő hozzàkeverő rèsz.

febr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezz vissza ahonnèt vetted, min használták.
febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A flexi cső lehetett a reduktor után is. A csövet szokták cserélni a tűzhellyel, mert elöregszik az is.

Az a biztos, ha megkérdezed. Mert amúgy csak a fúvókák méretéből tudod, hogy mivel használták. Azt meg te ránézésre nem tudod megkülönböztetni.

febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!