Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Buffalo benzines láncfűrész?

Buffalo benzines láncfűrész?

Figyelt kérdés
Januárban vettem a tescoban buffalo benzines fűrészt, első beindítás után bedöglött, kaptam helyette újat és most megint ez a probléma. Nem lehet rajta alapjáratot állítani, pillanatok alatt megeszi az olajat, benzint és a láncon se lehet állítani hogy feszes legyen. Most meg az a baj hogy nem indul, alig vágtam vele, a láncot éleztetni kellett. Most viszem majd vissza. Eléggé gagyi cucc, 38 ezer volt ar ára, klubkártyával 29. Szervízbe küldik, de azok meg hozzá se fognak nyúlni.
márc. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan vidd vissza és kérd vissza a vételárat és csókolom viszont látásra. Én jártam így egy straus-al, kétszer vittem vissza (a főtengely megszorult) és másodjára a törvény szerint is kérheted az árat és vettem máshol egy Demon-t ami három éve hibátlanul működik pedig csapatom neki rendesen.
márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy van hogy 3 napon belül cserélik, utána meg szervízbe küldik ha megint rossz. Valszeg kérem az árát. Mert egyszer indul, egyszer nem. A lánc meg olyan hogy nem lehet megfeszíteni.
márc. 16. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Három napon belül szó nélkül kicserélik és indokolni sem kell mi nem tetszik rajta de akkor is ha egymást követően hibásodik meg. Ilyenkor már nem cserélik hanem jogod van visszakérni az árát.
márc. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap vittem vissza, januárban vettem, de 2 nap múlva 1 indítás után bedöglött, akkor kaptam egy ugyanolyat, amivel vágtam kb 2 mázsa méteres hosszú váll vastag fát, gyakorlatilag tönkrement a lánc, amit kiéleztettem és tudtam még 2 mázsát vágni, múltkor akartam indítani, párszor beindult, de gázra lefulladt. Az olajat, benzint eszi mint a franc. Azt mondták tegnap hogy a szervízbe küldik és ha megint rossz akkor visszaadják a pénzt. Szerintem úgy jobb is lenne, mert gagyi fűrész nagyon.
márc. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!