Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiszáradt pöcegödörrel mit...

Kiszáradt pöcegödörrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Vettem egy házat ahol van szennyvíz csatorna, viszont amíg nem volt, pöcegödröt használtak. Teljesen tele van és mikor belenéztem teljesen száraz volt szennyvíz iszap, mintha kiszáradt föld lenne. 25 éve így van elvileg. Ez egy nagyon kicsi telek és pont oda szeretnék pincét, vagyis csak oda fér el. Szippantós volt kint, azt mondta hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni.
ápr. 13. 15:52
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Megis mit nyilbán ki kell markoltatni nelőle a földet. Meg szétbontani az egészet es új anyagból építeni a pincét.
ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy komposzt föld mehet a kertre.
ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Megis mit nyilbán"


A markolós ötlet jól hangzik de ezt a félmondatot nem értem.

ápr. 13. 16:34
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Nyilván ki kell markoltatni az egészet. Nem csak a földet. Az jó komposztnak. A pöcegödör falait meg vitesd el .
ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ha pince lesz, ki kell szedni úgyis. szóval kiszedeted és kész.

Mi nem raktunk pincét a helyére nagyszülőknél, hanem leszedtük a tetejét és ment bele két kocsi föld. De így is még 5-6 év volt mire betömörödött magától (terhelés nélkül).

ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!