Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más vidéki nem érzi magát...

Más vidéki nem érzi magát börtönben hogy vidéken milyen kevés az ember, a program, az egyetem, a pláza, a multi, stb?

Figyelt kérdés
Van aki elköltözik amint tud, nekem még idő kell.

ápr. 17. 15:15
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Értem én hogy jellemzően a minél szegényebbek költöznek minél távolibb vidékre és minél kisebb településre, mert minél távolibb és kisebb, általában annál olcsóbb. Pont ezért érzem szinte gettószerűnek még akkor is ha szépek az utcák és nincs éhínység vagy ilyesmi.
ápr. 19. 09:21
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Szegények költöznek vidékre?


El vagy tájolva, barátom...

ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Te vagy eltájolva a KSH alapján, pl. Budapesten az egy főre jutó GDP messze meghaladja a Pest, Győr... és Fejér megyeit it a bérekről nem is beszélve. Néhány fehér holló település van, Üröm, Solymár, Nádudvar meg ezek, de ezek ritka kivételek a rengeteg vidéki település között.
ápr. 19. 10:35
 24/34 A kérdező kommentje:
Ami a környékeket illeti, nem véletlenül az 5. kerületben a legmagasabb a négyzetméterárak értéke. A jól keresők nem szeretik elpocsékolni az órabérüket napi kétórányi bumlizásra. Inkább a kutyájukat sétáltatják a banknegyedben az óriási parkban meg az ottani virágok közé kiülnek békésen ha nyugdíjasok ahelyett hogy a sok dudáló között ingáznak a csúcsforgalomban.
ápr. 19. 10:42
 25/34 A kérdező kommentje:
A Solymár meg az ilyen helyek azoknak jók, akik vagyonos örökösök, de nem dolgoznak vagy nincs magas órabérük. Így kevesebbet veszítenek az utazgatási idővel.
ápr. 19. 10:43
 26/34 anonim válasza:
100%
Igazából mindenkinek más az igénye nem mindenki vágyik mindennap koncertekre meg romkocsmákra minden település más valakinek Budapest zsúfolt és inkább egy kisebb településen él nincs ezzel semmi baj amúgy meg Budapesten is vannak gettó részek.
ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
#14: Mondd már el te nagyokos, hogy hol lehet meztelenül napozni Budapesten? Hol lehet kertészkedni a panel előtt, ahol nem tapossák le másnapra, nem lopják ki és nem pofázik bele a szomszéd öreglány, hogy mit ültetek. Szerinted ehetnék én paradicsomot arról a tőről valaha is, amit a panel elé ülteténék?
ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Mivel útálok plázázni, és már a plázás szó hallatán is kiráz a hideg, rágondolva arra a sok beképzelt pélzacicára: NEM!

Én mondjuk Budapesten élek, de kertes házban, ez olyan mint a vidék, de van a közelünkben pláza, amit nagy ívben elkerülök, évente ha egyszer beteszem a lábam. Moziba meg minek, megnézem itthon, ha kell. Nekem fonosabb, hogy a párommal lehessek, mintsem, hogy eljárjak bulizni, ahol aztán aggódhatnék, hogy mikor csapják le a feleségem.

És nem tudnék lakásban élni, mert kell a levegő. Én a lakásban érezném börtönben magam.

ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#24: Te nagyon el vagy tájolva, kérdező. Akinek valóban van pénze, az nem a belvárosban lakik, hanem a II. meg a XII. kerületben, Törökbálinton, meg Budaörsön. Nem luxuslakásban, hanem családi házban ahol van kert is. Persze ezeket már valószínűleg alkalmazott gondozza, de a tulaj kiülhet a kertbe, úszhat a saját privát medencéjében és nem kell levinnie a kutyát sem lehugyoztatni a szomszéd ház oldalát. A belvárosai lakások igen jelentős része rövidtávú lakáskiadásra van kiadva bulizó külföldieknek. Ha van is lakása valamelyik gazdag embernek, annak van háza is valahol. A gazdagok nem úgy gondolkodnak ahogy te, nekik más dolgok fontosabbak az életben.
ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
A legtöbb gazdagnak a legfontosabb a spórolás, pont ettől gazdagok. :)
ápr. 19. 18:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!