Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a fekete...

Mit tudok tenni a fekete nadrágomon levő sötét folttal?

Figyelt kérdés
Egyik nap valamivel összekenhettem a fekete nadrágomat, de mivel mentem még máshova aznap, ezért szappannal és egy körömkefével szedtem le a koszt a nadrágomról, leggyorsabb megoldás gyanánt. A folt helyén, ahol vizes lett a nadrág, egy sötét folt maradt, ami több mosás után sem akar kijönni. Bármilyen tippet elfogadok.

ápr. 24. 19:32
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nekem az szokott segíteni ilyen esetekben ha bekenem mosószerrel a foltot és megkefélem körömkefével aztán kimasom a nadrágot gepben. Lehet, hogy csak többszöri mosasra tűnik el. Addig mehetsz benne kirandulni, kertbe stb :) Én egy inggel voltam igy. Többször kellett igy kimosni, de már egyáltalán nem látszik.

A jó kézmosó szappanokban nagy a zsír- v. Olaj felesleg, lehet, hogy ez azon a nadrágon nagyon meglátszik. Még vszínűbb, h a folt volt zsíros fajta. Kitartás :)

tegnapelőtt 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!